Neler Yeni

Siz nasıl bıraktınız?

SnareEcho

80+ Silver
Arkadaşlar çoğunluğumuz bir zamanlar bir kere bile olsa uygunsuz şeyler izlemişizdir. Siz izlemeye başlayınca nasıl bıraktınız?

SnareEcho

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boş vaktin olmazsa izlemezsin zaten boş vakitlerde izlenir yani boş vakitlerinde yapıcak başka şeyler bul
Yok reis yanlış anladın ben izlemiyorum. Eskiden izliyordum. Sadece sizi merak ettim. Ergenliğin zirve zamanları (yani şu anda olduğum zaman yani) libido zirveye çıkıyor. Kafayı yiyorum akıldan çıkmıyor. Ama normalde cinsellikten nefret ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıkılmaya başladım bir saatten sonra bıraktım
Bunlardan sıkılmak başarı hocam gerçekten. Tebrik ederim.

Techno08

80+ Gold
Mastürbasyonu insani bir ihtiyaçtır ve uygun olarak yapılırsa fiziksel olarak zararı da yoktur ama +18 videolar evlendiğiniz zaman eşinizle olan cinselliğinizi olumsuz bir şekilde etkiler çünkü +18 videolar gerçek değildir filmden ibarettir ve gerçek cinsellikle çok farklıdır. Bu yüzden +18 videolar izlemeyi bırakmanızı tavsiye ederim nasıl bırakılacağı ise kişinin kendi iradesine ve çevresine bağlıdır.

Vesselam

80+
Yok reis yanlış anladın ben izlemiyorum. Eskiden izliyordum. Sadece sizi merak ettim. Ergenliğin zirve zamanları (yani şu anda olduğum zaman yani) libido zirveye çıkıyor. Kafayı yiyorum akıldan çıkmıyor. Ama normalde cinsellikten nefret ediyorum.

İşte o akıldan cikmamasinin sebebi başka ilgilenecek bir şeyin olmaması, o yüzden başka şeylerle ilgilenin sürekli boş durmayın spor iyidir ama alani artık siz secersiniz. Bu arada bi abi tavsiyesi ileride kısa hatunları seç pişman olmazsin ;)

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,864
İsim
Mert Can Ergün
Ne bırakması izlemeye devam

SnareEcho

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşte o akıldan cikmamasinin sebebi başka ilgilenecek bir şeyin olmaması, o yüzden başka şeylerle ilgilenin sürekli boş durmayın spor iyidir ama alani artık siz secersiniz. Bu arada bi abi tavsiyesi ileride kısa hatunları seç pişman olmazsin ;)
Lisanslı sporcuyum knk. Bu arada niye kısa?

Mastürbasyonu insani bir ihtiyaçtır ve uygun olarak yapılırsa fiziksel olarak zararı da yoktur ama +18 videolar evlendiğiniz zaman eşinizle olan cinselliğinizi olumsuz bir şekilde etkiler çünkü +18 videolar gerçek değildir filmden ibarettir ve gerçek cinsellikle çok farklıdır. Bu yüzden +18 videolar izlemeyi bırakmanızı tavsiye ederim nasıl bırakılacağı ise kişinin kendi iradesine ve çevresine bağlıdır.
O sitelerdeki hepsi sahte mi?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,864
İsim
Mert Can Ergün

marilyn

80+ Silver

Hocam arkadaşın pp anka

O sıra Twitterdan dünyanın en iğrenç (türk ifşa) videolarini izleyen

Top Bottom