Neler Yeni

Siz nasıl bıraktınız?

Rulep

80+ Gold
Kendimi kontrol edebiliyorum canım ne zaman isterse izlerim 2-3 gün üst üste izlediğim de oluyor 1 ay yanına yaklaşmadığım da

SnareEcho

80+ Silver
Hepsi bir oyun aslında
Nasıl oluyor o?
Mesaj otomatik birleştirildi:

müslüman olduktan sonra bıraktım
Haram olduğunu daha bugün öğrendim.

Kendimi kontrol edebiliyorum canım ne zaman isterse izlerim 2-3 gün üst üste izlediğim de oluyor 1 ay yanına yaklaşmadığım da
Ben izlersem çok pişman olup kafayı yiyorum. Sende oluyor mu?

Mast zaten ihtiyaç
Sadece bir kez isteyerek yaptım. Babam 2-3 haftada bir istersen yap dedi ama çok korktum ve şu anda yapmıyorum. Arada uykuda çıkıyor o kadar.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Mehmet
Nasıl oluyor o?

Haram olduğunu daha bugün öğrendim.

Ben izlersem çok pişman olup kafayı yiyorum. Sende oluyor mu?

Sadece bir kez isteyerek yaptım. Babam 2-3 haftada bir istersen yap dedi ama çok korktum ve şu anda yapmıyorum. Arada uykuda çıkıyor o kadar.
Hocam düzenli bir şekilde yaparsanız (haftada 1 gibi) azgın olmadığınız için rahat olursuniz cinsel açıdan

Kara*

80+ Silver
Tam olarak bırakılacak bir şey değil baya zorlarsan uzun süre yapmadan durursun, ama cinsel durumun ve yaşının ilerlemesi nedeniyle daha çok istemeye başlar. Kendini fazla kısıtlamadan yapabilirsin veya kafanda onu unutup başka şeylere yönel, kafayı sıyırma garantili yöntemlerden birisi dayanamazsın belki en sonunda saldırırsın. :D

Rulep

80+ Gold
Ben İzlersem çok pişman olup kafayı yiyorum. Sende oluyor mu?
izlediklerimi özenle seçtiğim için izlemek konusunda pişman olmuyorum gözüme çarpan bazı videolar meraktan açtığım da iğrençlikten pişman olabiliyorum iş icraate gelince hakkını verdim dersem pişman olmam bunun harici bir durumda ne gerek vardı diyebiliyorum

SnareEcho

80+ Silver
Tam olarak bırakılacak bir şey değil baya zorlarsan uzun süre yapmadan durursun, ama cinsel durumun ve yaşının ilerlemesi nedeniyle daha çok istemeye başlar. Kendini fazla kısıtlamadan yapabilirsin veya kafanda onu unutup başka şeylere yönel, kafayı sıyırma garantili yöntemlerden birisi dayanamazsın belki en sonunda saldırırsın. :D
Ergenlikte çok zor.

Hocam korkucak bir şey yokki yap gitsin kurtul
Arada kaldım...

Rulep

80+ Gold

Kara*

80+ Silver
Ergenlikte çok zor.
Biliyorum tam deli dönemleri aletin, valla ciddi sorun yaşıyorsan 3 posta at bütün duygularını bitir. Herkesin aleti aynı seviyede olmaz sonuçta burada istediğimiz tavsiyeyi verelim o an geldiği an sana boncuk boncuk terleyip kafayı yersin, elbet kendine hakim olamadığın sürece.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,145
Üyeler
156,438
Son üye
ErenErl33
Top Bottom