Neler Yeni

Sizce Açık Liseye Geçmeli Miyim?

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Öncelikle 11. sınıfa geçtim. Annem eğitim danışmanı gibi bir şey tuttu. İnternette bir site üzerinden her gün programımı giriyorlar ve 8-9 saat her gün (pazar dışında) düzenli olarak çalışıyorum. Anlamadığım konu olursa eve hoca gönderiyorlar ve bikaç gün konuyu anlayana kadar anlatıp gidiyor. Çözdüğüm testleri, kaç doğrum ve yanlışım olduğunu, hangi kitaptan kaç numaralı testten çözdüğümü siteye rapor olarak giriyorum. Ve okuldan kat kat daha çok verim alıyorum. Okulda oturtuyorlar 42 kişiyi arka arkaya boş boş anlatıp geçiyorlar. Hocalar da kötü. Hiçbir şey anlayamıyorum okulda çok verimsiz geçiyor. Derslerin, sınavların zorluğu falan hiç umrumda değil yeter ki ben daha iyi, verimli ve sıkı çalışayım. Sizce okula gitmeli miyim? Yoksa açık liseye geçip şuanki sistem üzerinden mi çalışayım? Lise hayatı, arkadaşlar falan hiç önemli değil okulda sevdiğim arkadaşım çok yok zaten sevdiklerimle de boş zamanlarımda buluşurum.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Açıktan lise bitirmek pek iyi bir şey değil bence. Zaten kalmış 1-2 senen sık dişini az.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Okulun nasıl bilemem ama lisedeki okulum her açıdan çok güzeldi. Arkadaşlarım da çok olduğundan okulda baya eğleniyordum. Böyle sıkılırsın bence ileride.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
2 senen kalmış zaten bence geçme.

Berke Fitness

80+ Bronze
Öncelikle 11. sınıfa geçtim. Annem eğitim danışmanı gibi bir şey tuttu. İnternette bir site üzerinden her gün programımı giriyorlar ve 8-9 saat her gün (pazar dışında) düzenli olarak çalışıyorum. Anlamadığım konu olursa eve hoca gönderiyorlar ve bikaç gün konuyu anlayana kadar anlatıp gidiyor. Çözdüğüm testleri, kaç doğrum ve yanlışım olduğunu, hangi kitaptan kaç numaralı testten çözdüğümü siteye rapor olarak giriyorum. Ve okuldan kat kat daha çok verim alıyorum. Okulda oturtuyorlar 42 kişiyi arka arkaya boş boş anlatıp geçiyorlar. Hocalar da kötü. Hiçbir şey anlayamıyorum okulda çok verimsiz geçiyor. Derslerin, sınavların zorluğu falan hiç umrumda değil yeter ki ben daha iyi, verimli ve sıkı çalışayım. Sizce okula gitmeli miyim? Yoksa açık liseye geçip şuanki sistem üzerinden mi çalışayım? Lise hayatı, arkadaşlar falan hiç önemli değil okulda sevdiğim arkadaşım çok yok zaten sevdiklerimle de boş zamanlarımda buluşurum.
Evde okuldan daha verimli calisiyorsan gecmelisin

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,417
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Okula tek ders olarak bakmak yanlış olur aynı zamanda sosyal hayatını geliştiriyor. Zaten sosyal hayatım iyi dersen ayrı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,793
Üyeler
152,328
Son üye
Muraddel
Top Bottom