Neler Yeni

sizce alınır mı? bu sistem f/p olarak

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

aykut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Aykut
2 hafta'dır kasa ve monitör bakıyorum bulabildik lerimin en iyisi sizce alınır mı? bu kasa ve monitör yorumlarınız için teşekürler

(kasa ya kulaklık ve cooler master kasası ekledim ondan biraz fiyat artmıştır)

hocam ben aldım, o sistemi kullanıyorum dün geldi işlemciyi r5 5600 yapmıştım ekran kartı asustu ramlerıde apacerın nox rgp ramını yaptım
güzel kasa valorant testş yaptım il direkt düşük ayar 1080p 700 fps gördüğüm yerler oldu ort 400-500 arası

Aliosman.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Aliosman
hocam ben aldım, o sistemi kullanıyorum dün geldi işlemciyi r5 5600 yapmıştım ekran kartı asustu ramlerıde apacerın nox rgp ramını yaptım
güzel kasa valorant testş yaptım il direkt düşük ayar 1080p 700 fps gördüğüm yerler oldu ort 400-500 arası
Hocam kasa ekledinmi yoksa görselde ki kasayımı aldın görselde kini aldıysan ısınma sorunu oluyomu yoksa ona göre kasa eklicem
Eyer ısınma sorunu olmuyosa R5 5600 eklicem hocam

Yorumun için teşekkürler ederim

aykut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Aykut
Hocam kasa ekledinmi yoksa görselde ki kasayımı aldın görselde kini aldıysan ısınma sorunu oluyomu yoksa ona göre kasa eklicem
Eyer ısınma sorunu olmuyosa R5 5600 eklicem hocam

Yorumun için teşekkürler ederim
hocam ben sistem 12300 tl iken ekleyerek almıştım o sırada corsair spec05 kasası vardı o haliyle geldi işlemciyi aldım ben ısındırıcak kadar bişi yapmadım içine 2 adet daha fan takılı gelıyor şaunlık serin çalışıyor yük altında illaki değişir terich senin olduğu gibi alırsın bir kac aya 120mm sıvı sogutma alırsın sahsen benım dusuncem oyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben sistem 12300 TL iken ekleyerek almıştım o sırada corsair spec05 kasası vardı o haliyle geldi işlemciyi aldım ben ısındırıcak kadar bişi yapmadım içine 2 adet daha fan takılı gelıyor şaunlık serin çalışıyor yük altında illaki değişir terich senin olduğu gibi alırsın bir kac aya 120mm sıvı sogutma alırsın sahsen benım dusuncem oyle işlemciyi terich ettim sıvı sogutma alırım dedım bır sure sonra

bir de diğer arkadaşların dediği gibi pc hocası yeni kasa çıkarıcak bugün cougar kasa var hıkayesınde buyuk ıhtımak ınce hesap işbirliği olabilir genellikle o kasayı İncehesap kullanıyor rx 6700xt ekran kartı kullanabılır o sıstemı kacırma bence 16-17k bandında olabılır onu al dırekt

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin

Aliosman.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Aliosman
hocam ben sistem 12300 TL iken ekleyerek almıştım o sırada corsair spec05 kasası vardı o haliyle geldi işlemciyi aldım ben ısındırıcak kadar bişi yapmadım içine 2 adet daha fan takılı gelıyor şaunlık serin çalışıyor yük altında illaki değişir terich senin olduğu gibi alırsın bir kac aya 120mm sıvı sogutma alırsın sahsen benım dusuncem oyle

bir de diğer arkadaşların dediği gibi pc hocası yeni kasa çıkarıcak bugün cougar kasa var hıkayesınde buyuk ıhtımak ınce hesap işbirliği olabilir genellikle o kasayı İncehesap kullanıyor rx 6700xt ekran kartı kullanabılır o sıstemı kacırma bence 16-17k bandında olabılır onu al dırekt

Tamam teşekkürler ederim bi bakarım olmassa cooler master kasayla alırım sistemi

Top Bottom