Neler Yeni

Sizce antivirüs programları işe yarar mı?

mertkuskapan

Software Developer
Yönetici
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Mert Kuşkapan
Instagram
mertkuskapan
Twitter
mertkuskapan
Facebook
helpmert
Anti virüs programlarının çalışma mantığı veri tabanındakiler ile eşleştirmek eğer ifşa olmuşsa virüs olduğunu söyler ve gereğini yapar. Veri tabanını en geniş tutanlar ve biran önce veri tabanına ekleyip kullanıcılara sunanlar en iyi antivirüs sınıfına girerler :) Kaspersky bu konuda mükemmel diye biliyorum :)

Veri tabanını daima güncel tutmak içinde premium bir antivirüs kullanman yeterli. Arkada o otomatik olarak veri tabanını güncel tutacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Faruk Can Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Havacılık ve Uzay
Instagram
yilmazfarukcan.exe
Steam
https://steamcommunity.com/id/strong28
Twitter
yilmazfarukcan_
Discord
! STRONG'/Faruk Can#3967
Anti virüs programlarının çalışma mantığı veri tabanındakiler ile eşleştirmek eğer ifşa olmuşsa virüs olduğunu söyler ve gereğini yapar. Veri tabanını en geniş tutanlar ve biran önce veri tabanına ekleyip kullanıcılara sunanlar en iyi antivirüs sınıfına girerler :) Kaspersky bu konuda mükemmel diye biliyorum :)

Veri tabanını daima güncel tutmak içinde premium bir antivirüs kullanman yeterli. Arkada o otomatik olarak veri tabanını güncel tutacaktır.
Dev Secure Hakkında ne düşünüyorsun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
engin
ben yıllardır kullanırım çok dosya program indiriyorum bilgisayara bazı testler denemeler için o yüzden sanada tavsiye ederim kullanmanı yaramaz diyen bakma sistemide kaç tane neler vardır kendisinden haberi yoktur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,037
Üyeler
158,236
Son üye
josefv
Top Bottom