Neler Yeni

BitDefender Kullanılır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Buğra tayfur
üniversitem ücretsiz 3 yıllık BitDefender üyeliği veriyor sizce kullanmalımıyım iyi bir antivirüs programı mı

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Paktte, online internet koruması varsa durman hata, yapıştırın gitsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Buğra tayfur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paktte, online internet koruması varsa durman hata, yapıştırın gitsin.
hocam uygulamayı edindim fakat bu nasıl bir şey durduğu yerden Yarım GB Ram kullanıyor bu yüksek bir şey mi yoksa genelde antivirüs programları bu kadar Ram yer mi ?
Ekran Görüntüsü (15).png

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35

chaca

80+
genel olarak antivirüs programları kullanmanız hata microsoftun zaten kendi güvenlik duvarı mevcut

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35

chaca

80+
Ama hocam çok da iyi değil
kullandığın, girdiğin siteleri vs biliyorsan bir problem yaratmaz ya da indirdiğin programların içeriklerini biliyorsan antivirüs programına gerek bile duymazsın, antivirüs programı dediğin şey de zaten bir virüstür, sadece iyi yönlü bir virüs öyle düşün.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam uygulamayı edindim fakat bu nasıl bir şey durduğu yerden Yarım GB Ram kullanıyor bu yüksek bir şey mi yoksa genelde antivirüs programları bu kadar Ram yer mi ?Alıntıyı görüntüle

Arka planda ilk tarama veya güncelleme için tüketiyor olabilir. O kadar RAM kullanımı normal değil. Daha önce kullandığım bir AV. RAM tüketimi Kaspersky ile hemen hemen aynıydı. Bir süre gözlemleyip tekrar kontrol eder misiniz? Daha sonrasında bir düşüş olacak mı?

Ek olarak kullanmaman gerektiği konusundaki laflara aldırış etme, günümüzde Internet koruması sağlayan bir AV kullanmak zorundasınız. Bu cahilce yorumlara gülüp, engelleyip geçiyorum. Bu tarz insanların fikirlerini de önemsemeyin.

Top Bottom