Neler Yeni

Sizce Bu Adam Milli Takımda Olmalı Mı?

Sevgili hocalarım biliyorsunuz ki biz Dünya Kupası elemeleri oynayacağız 2025'in Eylül ayında ve milli takımda kaleci sorunu var bana göre, Uğurcan ve Altay kesinlikle gönderilmeli yerine bence Bilal Bayazit getirilmeli. Şimdi bazılarınız tanımayabilir kendisi bu sezon Süper Lig'de 35 maçta 137 kurtarış yaparak ligin en çok kurtarış yapan kalecisi oldu. Kendisi Kayserispor'un Süper Lig'de kalmasını sağlayan en önemli oyuncularından biri ve çok hızlı,uçarak aniden kurtarış yapabiliyor 1.85 boyu var ve Az Alkmaar,Ajax,Zeeburgia,Vitesse altyapılarında yetişmiş iyi bir kaleci bana göre. Peki sizce Bilal Bayazit milli takıma alınmalı ve süre almalı mı? Fenerbahçe'nin Kayseri'yi 3-0 yendiği maçta 90 dakikada 12 kurtarış yaptı 😶

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Serkan Barındık
Kardeşim Semih ve Cenk dururken forvetsiz oyun anlayışına sahip bir teknik adam bu dediklerini kayda alacağını hiç sanmıyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim Semih ve Cenk dururken forvetsiz oyun anlayışına sahip bir teknik adam bu dediklerini kayda alacağını hiç sanmıyorum.
Ben sadece düşüncelerimi söyledim kayda alacağını düşünmüyorum zaten ha alsa getirse şok geçiririm orası ayrı ama dediğin gibi biz kimiz zaten yine boş umutlarla gidip geri döneceğiz :(

• Beğen
Reaksiyonlar: Era.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
Ne yazsanız nafile...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yazsanız nafile...
Yazıyoruz işte hocam bazen taraftarları dinlemek lazım boş boş umutlarla gidip geri döneceğiz ben buna üzülüyorum belki kaldıracağız Dünya Kupası'nı ama o da Hamitle Büyükekşi ve Montella ile çok zor gibi zaten zordu artık daha da zorlaştı 😭😭

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
yunus emre
Sevgili hocalarım biliyorsunuz ki biz Dünya Kupası elemeleri oynayacağız 2025'in Eylül ayında ve milli takımda kaleci sorunu var bana göre, Uğurcan ve Altay kesinlikle gönderilmeli yerine bence Bilal Bayazit getirilmeli. Şimdi bazılarınız tanımayabilir kendisi bu sezon Süper Lig'de 35 maçta 137 kurtarış yaparak ligin en çok kurtarış yapan kalecisi oldu. Kendisi Kayserispor'un Süper Lig'de kalmasını sağlayan en önemli oyuncularından biri ve çok hızlı,uçarak aniden kurtarış yapabiliyor 1.85 boyu var ve Az Alkmaar,Ajax,Zeeburgia,Vitesse altyapılarında yetişmiş iyi bir kaleci bana göre. Peki sizce Bilal Bayazit milli takıma alınmalı ve süre almalı mı? Fenerbahçe'nin Kayseri'yi 3-0 yendiği maçta 90 dakikada 12 kurtarış yaptı 😶
Bence mert gunok gayet yeterli Altay ve Uğurcan in kadrodan çıkartılması gerek,Mert'in önünde düzgün bı defans hattı olmamasına rağmen neler yaptığını gördük,onun form tutamama riskine karşın Bilal bayazitta getirilebilir tabi.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Mert çok iyi kaleci üstüne dediğiniz gibi altay ve uğurcan çıkıp bayazıt gelmeli izlediğim zaman çok beğenmiştim ama tek sıkıntı kalede olsa keşke

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,277
Üyeler
151,370
Son üye
KleeF
Top Bottom