Neler Yeni

Sizce Bu Amazon Satıcısına Güvenebilir Miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Yaklaşık 1 hafta önce nuroum 15afl webcam aldım. Daha doğrusu hediye geldi. Webcamde birkaç problem vardı. Kanıtıyla mail attım markaya. Amazon'dan aynı ürünü alırsam iade yapacaklarını söylediler. Sonuçta Amazon aracı ve gönderende Amazon. Sizce güvenmeli miyim? Gülen yüz bırakıyor son ikidir böyle :)

Ekler

• Screenshot_20240619_173924_Outlook.jpg
    Screenshot_20240619_173924_Outlook.jpg
    107.5 KB · Hit: 38

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Kargo ücreti için böyle bir çözüm bulmuş olabilir. Eski ürün zaten sizdeyse deneyin en kötü iade edersiniz

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Yaklaşık 1 hafta önce nuroum 15afl webcam aldım. Daha doğrusu hediye geldi. Webcamde birkaç problem vardı. Kanıtıyla mail attım markaya. Amazon'dan aynı ürünü alırsam iade yapacaklarını söylediler. Sonuçta Amazon aracı ve gönderende Amazon. Sizce güvenmeli miyim? Gülen yüz bırakıyor son ikidir böyle :)
Amazon üzerinden aldığı her ürün 30 gün iade hakkın var. Sorun çıkartmaz. Ama yurtdışı ürünlerinde iade kısmında vergi vs şeyler sana biniyor diye biliyorum. Sikintiliydi en son

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon üzerinden aldığı her ürün 30 gün iade hakkın var. Sorun çıkartmaz. Ama yurtdışı ürünlerinde iade kısmında vergi vs şeyler sana biniyor diye biliyorum. Sikintiliydi en son
Yok daha önce mikrofon bozuk çıkmıştı. Onu da iade ettim. Amazon yd dan almıştım. Tüm ücret tamamen iade oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo ücreti için böyle bir çözüm bulmuş olabilir. Eski ürün zaten sizdeyse deneyin en kötü iade edersiniz
Büyük ihtimalle kargo ve vergiden dolayı böyle yaptılar. En başta adres istediler. Kendileri yollayacaktı sanırım. Türkiye olduğunu söyleyince amazondan al demeye başladılar.

Amazon müşteri hizmetleriyle de iletişime geçtim. Eğer para iadesi sağlamazlarsa, ürünü iade edebilirsiniz dediler. Zaten gönderici amazon olduğu için rahatım. Yoksa asla bulaşmazdım.

Bu konuşma öncesinde hediye alan 1300'e mi ne almıştı. Fiyata bir baktım vergilerle 1800'e geliyor. Çok pahalı alamam. Zaten hediye geldi bu bana demiştim. Adamlar indirim yaptı 1200tlye geldi :)

Ekler

• Screenshot_20240619_181427_Outlook.jpg
    Screenshot_20240619_181427_Outlook.jpg
    74 KB · Hit: 10
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,851
Üyeler
156,529