Neler Yeni

Sizce Bu Araba Alınır Mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
Bütçe
300000
https://shbd.io/s/K87QsD5I Beyler nasıl araç sizce yarın hayırlısıyla ustaya gösterip olur derse alacağım 255 diyorlar ne dersiniz uygun mudur ilk araba için

x-onia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Özvatan
Araç ilk araba için gayet uygun. Bunların otomatikleri sorun çıkartıyor manuel olması da daha iyi. Fakat bu aracın elektrik aksamına dikkat et. Km yüksek , metal yorgunluğu vs vs fakat sonuçta araç 19 yaşında bunları da göz önünde bulundurursak bu piyasada alınabilecek arabalardan. Ama ekspertize önem ver . Bugün kısacağın 3 4k aylar sonra asana daha fazla olarak dönmesin. (Tecrübe ettim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araç ilk araba için gayet uygun. Bunların otomatikleri sorun çıkartıyor manuel olması da daha iyi. Fakat bu aracın elektrik aksamına dikkat et. Km yüksek , metal yorgunluğu vs vs fakat sonuçta araç 19 yaşında bunları da göz önünde bulundurursak bu piyasada alınabilecek arabalardan. Ama ekspertize önem ver . Bugün kısacağın 3 4k aylar sonra asana daha fazla olarak dönmesin. (Tecrübe ettim)
hocam vazgeçtim fikrimden. Bu araç o değilmiş. İyi forumlar

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
https://shbd.io/s/K87QsD5I Beyler nasıl araç sizce yarın hayırlısıyla ustaya gösterip olur derse alacağım 255 diyorlar ne dersiniz uygun mudur ilk araba için
Çok özür dilerim haddime değil ama bir sekilde, mesela biraz daha bekleyerek, bütce arttırma sansınız var mı?

Yoksa ilk araba icin güzel gibi. Yandan bir cizme olmus, onu güzelce açıklıyabilmeli.

Km'si fena değil biraz yüksek ama 2005 model diyoruz, okalar olacak.

Yukardaki su arkadaşımın yorumuma kalıbımı basarım.

Ama ekspertize önem ver . Bugün kısacağın 3 4k aylar sonra asana daha fazla olarak dönmesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok özür dilerim haddime değil ama bir sekilde, mesela biraz daha bekleyerek, bütce arttırma sansınız var mı?

Yoksa ilk araba icin güzel gibi. Yandan bir cizme olmus, onu güzelce açıklıyabilmeli.

Hocam bilmiyorum burada mı yaşıyorsunuz ama ortamı biliyorsunuz elde para biriktirmeyi bırak eldeki para da eriyor bir ara 350leri düşünürken şimdi 300lere indim valla o yüzden bir tane alalım ilk arabamız olsun ileride Allah nasip etsin üst modele geçelim hem acemiyiz de yani bugün 3 milyonum olsa valla bu acemilik geçene kadar yine 300 e alırım

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe

Birde ekliyim, Ne kadar eski araç, o kadar parça masrafı ihtimali.

Parça fiyatlarını da araştırmanız ve muhtemel bütçesini ayırmanız lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hocam vazgeçtim fikrimden. Bu araç o değilmiş. İyi forumlar
Sağolun hocam açıklayanı konuşmanız için

Birde ekliyim, Ne kadar eski araç, o kadar parça masrafı ihtimali.

Parça fiyatlarını da araştırmanız ve muhtemel bütçesini ayırmanız lazım.
İşte 40 falan kalıyor hocam çok anlamam ama pejo parçaları kolay bulunuyor ucuz da diyorlar sanki

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,612
İsim
Yavuz
Eski alınacaksa ve bu km de dizel seçilmemeli.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Hocam bilmiyorum burada mı yaşıyorsunuz ama ortamı biliyorsunuz elde para biriktirmeyi bırak eldeki para da eriyor bir ara 350leri düşünürken şimdi 300lere indim valla o yüzden bir tane alalım ilk arabamız olsun ileride Allah nasip etsin üst modele geçelim hem acemiyiz de yani bugün 3 milyonum olsa valla bu acemilik geçene kadar yine 300 e alırım
Yukarıda dediğim gibi.

Yok, İstanbul'da yasıyorum. Babam nadiren İskenderun civarına gidiyor.

Arabayı ben beğendim bu bütcede.

Top Bottom