Neler Yeni

sizce bu konu da haklı mıyım

Hanaz

80+ Silver
İçimi dökmek istedim sizlere uzun zamandır bu tür konular açmıyorum zaten her şeye baştan başlayayım

Benim cimriler cimrisi bir arkadaşım var 25 kuruşu geri isteyen tiplerden neyse ben bununla 10. sınıfın 1. döneminde tanıştım ve arkadaş grubu yaptık 4'lü şekilde bu arada grup arasında hiçbir sıkıntı çıkmadı kavga vb çok iyi gruptuk ama bu şahıs o kadar cimriydi ki resmen bizi sinir etmeye başlamıştı öğle aralarında yemek alıyorduk bu vermiyordu parasını ama biz aldığımızda da sürekli bizden geçiniyordu hani ilk tanıştığımız dönem durumu yoktur vb dedik ama tanıştıktan sonra iyice durumunun iyi olduğunu anladık cüzdanda neredeyse 100'den aşağı taşımıyordu sonrasında işte geçen ay bunu AVM'ye çağırdık gel vb o da dedi ki açım param yok ısmarlarsan gelirim bende okey gel dedim geldi bir restorana girdik orada bana güzel bir meblağ geçirdi 600+ lira 4'lü şekilde bu arada sadece ona giden para 350 400 neyse kalktık işte sonradan bu mızmızlandı işte gelmesem mi acaba vb dedi neyse takmadım cantasını bırakması için 4km yol yürüdük 40 dakikamız yolda geçti sonra bu çıktı işte cantasını bırakmaya bana mesaj attı yarım saat bekleyin geliyorum bende şaka mısın sen yazdım ne diye bekleyeceğiz cantanı indir gel dedik aradığımda ben gelmiyorum yemek yiyeceğim dedi arkadan da annesinin sesi geliyor işte oğlum git arkadaşlarını tek bırakma diye ama o gelmek istemiyor sonra annesine diyor ki 100 lira versin giderim bende öyle mi deyip yüzüne kapadım bunu bırakıp gittik sonra bir güzel bununla hem sesli hem mesajla kavga ettik o gün bu gündür konuşmuyoruz diyor ki sen haksızsın ben gelmek istemedim sen bana zorla ısmarladın diyor her bir şey olunca da benim eskiden yaptığım hataları yüzüme vuruyor takmıyorum cunku öyle buyuk şeyler değil sizce iyi yapmış mıyım konuşmayı kesmekle.
Ismarlarsan gelirime çok iyi bi laf vardı onu deseydin y**** ye mesela

Top Bottom