Neler Yeni

Sizce bu kulaklık bu fiyata alınır mı??

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Bu kulaklık temmuz ayında 950TL fiyattan satılmıştı. Bu seferde önce 1250TL sonrada 1050TL fiyatına düşürüldü. Paylaştığım konulardan alan arkadaşların yorumlarını görebilirsiniz. Bazıları memnun bazıları iade etti.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
malzeme kalitesi nasıl uzun yıl dayanırmı ve mic perfonmasını beğendinmi
Bence her alandan geçer not alır. Kablolu olsa 600 lira eder rahatlıkla ama kablosuz rahatlığı olduğu için alınabilir bence. Hem cloud 2 Kablolu hemde bu modele shaibim şuan. İkisini kıyaslayınca her alanda cloud 2 daha iyi. Ses mikrofon malzeme vs. Ama ahım şahım değil kesinlikle.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk

Kulaklık inceleyen kişiler tarafından çok öneriliyor. Bende satın aldım kullanıyorum JBL T110'dan geçince sesler çok basslı ve gürültülü geldi fakat 3 gün oldu geleli ve şu an JBL'i takınca onun sesleri yapay geliyor. Genel olarak alışkanlıkla alakalı bir durum tekrar 3 gün JBL'i taksam ona alışırım bu değişik gelir. Onun dışında kulaklık güzel ve ne kadar yıllardır kulak üstü kulaklık kullanmasam da bu eski kullandıklarıma göre daha rahat, ama yine de kulakiçi kullanıyosan ve ona alışkınsan işkence oluyor bence

4bdex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Abdullah Berat Ağyazı

Kulaklık inceleyen kişiler tarafından çok öneriliyor. Bende satın aldım kullanıyorum JBL T110'dan geçince sesler çok basslı ve gürültülü geldi fakat 3 gün oldu geleli ve şu an JBL'i takınca onun sesleri yapay geliyor. Genel olarak alışkanlıkla alakalı bir durum tekrar 3 gün JBL'i taksam ona alışırım bu değişik gelir. Onun dışında kulaklık güzel ve ne kadar yıllardır kulak üstü kulaklık kullanmasam da bu eski kullandıklarıma göre daha rahat, ama yine de kulakiçi kullanıyosan ve ona alışkınsan işkence oluyor bence
Kulak içi kullanmıyorum emin olamadığım konu cabuk hasar alırmı veya cabuk bozulurmu ama alıcam sanırım

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Kulak içi kullanmıyorum emin olamadığım konu cabuk hasar alırmı veya cabuk bozulurmu ama alıcam sanırım
Malzeme kalitesi çok iyi hocam, bunu da hissettiriyor. Ben kulak içinden geçtiğim için alışamıcam buna galiba diyip bir kaç kere iade etmek için kutusuna koyiyim dedim ve her elime aldığımda bıraktım kalitesini o an tekrar görünce

4bdex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Abdullah Berat Ağyazı
Malzeme kalitesi çok iyi hocam, bunu da hissettiriyor. Ben kulak içinden geçtiğim için alışamıcam buna galiba diyip bir kaç kere iade etmek için kutusuna koyiyim dedim ve her elime aldığımda bıraktım kalitesini o an tekrar görünce
sağol yardımcı oldun artık iş babamla konuşup almaya kaldı :d
son olarak dip ses sorunu yok değilmi kulaklıkta

Top Bottom