Neler Yeni

Sizce bu oyun şirketlerinin kötü yanları neler?

Shourd

80+ Silver
Evet merhabalar forum sakinleri bildiğiniz üzere dünyada kaliteli oyun yapan bi çok oyun şirketi var sizden bi ricam olucak bu diceğim şirketlerin hem türkiyede hemde dünyadaki kötü tarafları nelerdir lütfen saygı çerçevesinde cevap verin kötü taraftan kastım oyun kalitesi memnuniyet gibi şeyler

1-tabii ki Microsoft aralarındaki en büyük şirket
2-Sony
3-Nintendo
4-Rockstar
5-Aristocrat
6-Electronic Arts
7-Sea Garena
8-Ubisoft
9-Riot Games
10-NetEase

Evet diceğim şirketler bu kadar riot aşırı kaliteli oyun yapmasada koymayı istedim tencent i koymama sebebim bana kalırsa daha çok mobil sektörü bir firma ondan dolayı eklemedim fikirleriniz nelerdir duymak isterim (konu türünü yanlış seçmiş olabilirim kusuruma bakmayın)

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
sony kaliteli grafikli oyunlar çıkarıyor fakat şu oyun gibi oyunlar çıkarmamalı bence : DEATH STRANDING.oyunun hikayesi güzel grafikleri muhteşem gerçekçi ama gelgelelim oynanış amacı bunalttı beni. bedava hamal gibi hisssteettim kendimi.

Aykut D.

80+ Gold
Rockstar Gta5 e senelerdir Türkçe dil desteği gelmemesi .

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sony kaliteli grafikli oyunlar çıkarıyor fakat şu oyun gibi oyunlar çıkarmamalı bence : DEATH STRANDING.oyunun hikayesi güzel grafikleri muhteşem gerçekçi ama gelgelelim oynanış amacı bunalttı beni. bedava hamal gibi hisssteettim kendimi.
bana kalırsada haklı gibisiniz oyunu oynarken nedense bi türlü bağlanamamıştım oyuna
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rockstar Gta5 e senelerdir Türkçe dil desteği gelmemesi .
çıkmaz denilen gta 6 trailer bile çıktı ama bi türlü gta 5 e türkçe desteği gelemedi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ubisoft editlerde türkçe şeyler kullandı o kadar türk oyunca var hayla doğru dürüst dil desteği yok.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
EA:

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Riot games : kuralları

Nintendo herkese hitap etmemesi ekstradan ubisoft parayı nerden buldu ise hep ordan oyun çıkarır ve tekrarlar kendini.

Shourd

80+ Silver
Riot games : kuralları

Nintendo herkese hitap etmemesi ekstradan ubisoft parayı nerden buldu ise hep ordan oyun çıkarır ve tekrarlar kendini.
nintendo gerçekten öyle ubisoft konusunda ise haklısınız ve bence bi çok firma hatta neredeyse tüm büyük firmalar para için tekrara girmeye başladı parayı tercih etmeye başladılar buna ilk başlayan ise tabii ki EA en kötü şirket seçilen üst üste

Aykut D.

80+ Gold

Shourd

80+ Silver
muhtemelen ihtiyaç duymaalrı isteseler getirirler onlar için önemli olan satış miktarı adamlar şu kafada muhtemelen bi kaç dil getirelim eğer oyun yüksek satar ise fazla dile ne gerek var gibi türkler mesela bunalrdan biri ben böyle olduğunu düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,072
Üyeler
152,603
Son üye
abdakapo8
Top Bottom