Neler Yeni

Sizce bu oyun şirketlerinin kötü yanları neler?

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Evet merhabalar forum sakinleri bildiğiniz üzere dünyada kaliteli oyun yapan bi çok oyun şirketi var sizden bi ricam olucak bu diceğim şirketlerin hem türkiyede hemde dünyadaki kötü tarafları nelerdir lütfen saygı çerçevesinde cevap verin kötü taraftan kastım oyun kalitesi memnuniyet gibi şeyler

1-tabii ki Microsoft aralarındaki en büyük şirket
2-Sony
3-Nintendo
4-Rockstar
5-Aristocrat
6-Electronic Arts
7-Sea Garena
8-Ubisoft
9-Riot Games
10-NetEase

Evet diceğim şirketler bu kadar riot aşırı kaliteli oyun yapmasada koymayı istedim tencent i koymama sebebim bana kalırsa daha çok mobil sektörü bir firma ondan dolayı eklemedim fikirleriniz nelerdir duymak isterim (konu türünü yanlış seçmiş olabilirim kusuruma bakmayın)
Riot Games TR ofisi cehalet yarışında bayrak sallayanlar tarafından yönetiliyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
sony kaliteli grafikli oyunlar çıkarıyor fakat şu oyun gibi oyunlar çıkarmamalı bence : DEATH STRANDING.oyunun hikayesi güzel grafikleri muhteşem gerçekçi ama gelgelelim oynanış amacı bunalttı beni. bedava hamal gibi hisssteettim kendimi.
Irgat gibi koşuyoz işte ne güzel. Tam tr simülasyonu. Arada dızzolar önümüzü kesip 50 kuruş istiyo falan

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
.
Rockstarın oyunlarını önce konsol en son PC ye çıkartma saçmalığı. Xbox Series s konsoluna bile PC den önce çıkacak oyun şaka gibi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,873
İsim
Bilal Tepe
Evet merhabalar forum sakinleri bildiğiniz üzere dünyada kaliteli oyun yapan bi çok oyun şirketi var sizden bi ricam olucak bu diceğim şirketlerin hem türkiyede hemde dünyadaki kötü tarafları nelerdir lütfen saygı çerçevesinde cevap verin kötü taraftan kastım oyun kalitesi memnuniyet gibi şeyler

1-tabii ki Microsoft aralarındaki en büyük şirket
2-Sony
3-Nintendo
4-Rockstar
5-Aristocrat
6-Electronic Arts
7-Sea Garena
8-Ubisoft
9-Riot Games
10-NetEase

Evet diceğim şirketler bu kadar riot aşırı kaliteli oyun yapmasada koymayı istedim tencent i koymama sebebim bana kalırsa daha çok mobil sektörü bir firma ondan dolayı eklemedim fikirleriniz nelerdir duymak isterim (konu türünü yanlış seçmiş olabilirim kusuruma bakmayın)
EA GAMES:

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    37.5 KB · Hit: 20
  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    30.6 KB · Hit: 19
  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    27.7 KB · Hit: 20

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,873
İsim
Bilal Tepe
Rockstarın oyunlarını önce konsol en son PC ye çıkartma saçmalığı. Xbox Series s konsoluna bile PC den önce çıkacak oyun şaka gibi
Hocam öyle yapmaz ise emin ol konsol kimse almaz konsolcular kendilerini "oyun ilk konsola çıkıyor ağlayın PC çiler"diye avutuyor en azından birçok kesimi böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam öyle yapmaz ise emin ol konsol kimse almaz konsolcular kendilerini "oyun ilk konsola çıkıyor ağlayın PC çiler"diye avutuyor en azından birçok kesimi böyle
Yeri gelmişken konsol devri de bitti eskiden abi klavye mouse ile FIFA mi oynanır diyolardi artık gamepadlar var mükemmel düzeyde 👌 tek 1 artısı kaldı PlayStation a özel oyunlar başka bir özelliği yok

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

Yeri gelmişken konsol devri de bitti eskiden abi klavye mouse ile FIFA mi oynanır diyolardi artık gamepadlar var mükemmel düzeyde 👌 tek 1 artısı kaldı PlayStation a özel oyunlar başka bir özelliği yok
gerçekten öyle grafik olarakta gerideler tek elle tutulur yönleri daha önce oyunların çıkması

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
.

Bu saçmalığı rockstardan başka yapan firma yok. Ben gidip konsol alıp 30fps GTA 6 oynamak zorunda mıyım.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Bu saçmalığı rockstardan başka yapan firma yok. Ben gidip konsol alıp 30fps GTA 6 oynamak zorunda mıyım.
muhtemeçen bunun için xbox ve ps den iyi para alıyordur yapcak bişi yok

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
.
PS neyse de xboxa niye çıkıyor. Zaten çoğunluk Series s almış. Oyun o konsolda 720p 25fps çalışacak zaten. PC de korsan faktörü de olsa xboxtan daha fazla satar.

Series s GTA 6 portu aşağı yukarı şu civarda çıkar.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
PS neyse de xboxa niye çıkıyor. Zaten çoğunluk Series s almış. Oyun o konsolda 720p 25fps çalışacak zaten. PC de korsan faktörü de olsa xboxtan daha fazla satar.
bencede öyle zaten series s gibi bi konsola uyarlamak için ne kadar uğraşıyorlardır satma konusunda ise şöyle düşünün hem pc niz var hemde ps/xbox unuz var ikisinede aynanda çıksa hangisine alırsınız tabii ki mantıkken pc ye her ikisinede aldırmak için bence böyle bi yol izleniyor

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
.
bencede öyle zaten series s gibi bi konsola uyarlamak için ne kadar uğraşıyorlardır satma konusunda ise şöyle düşünün hem pc niz var hemde ps/xbox unuz var ikisinede aynanda çıksa hangisine alırsınız tabii ki mantıkken pc ye her ikisinede aldırmak için bence böyle bi yol izleniyor
Aynen katılıyorum. Aynı oyunu hem konsol hem PC sahiplerine sonradan 2. Kere sattırma gibi bir amaçları da var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,614
Üyeler
149,245
Son üye
marvexy
Top Bottom