Neler Yeni

Sizce bu oyun şirketlerinin kötü yanları neler?

Shourd

80+ Silver
Değilsin 144fps PC de oynayabilirsin
sorun şu sanırım tam okumadınız bildiğiniz üzere genel olarak oyunlar konsolara ilk çıkıyor bi kaç ay sonra pcye çıkıyor veya hiç çıkmıyor bundan dolayı pc de oyniyamiyoruz neden konsol için zorluyorlar demek istedi arkadaş

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,002
İsim
Bilal Tepe
sorun şu sanırım tam okumadınız bildiğiniz üzere genel olarak oyunlar konsolara ilk çıkıyor bi kaç ay sonra pcye çıkıyor veya hiç çıkmıyor bundan dolayı pc de oyniyamiyoruz neden konsol için zorluyorlar demek istedi arkadaş
Anladım hocam Gine mantıksız 2 3 adet oyun serisi için nie PlayStation alım gundelik iş bile yapılmıyor tamamen fiyasko artık.

Shourd

80+ Silver

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Şu yaşımdan sonra konsolda leş gibi grafiklerle 19.5 FPS oyun oynayamam ben. Hele bi de TV ye bağlayınca görüntü çamur ötesi bi şey oluyo

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
.
Şu yaşımdan sonra konsolda leş gibi grafiklerle 19.5 FPS oyun oynayamam ben. Hele bi de TV ye bağlayınca görüntü çamur ötesi bi şey oluyo
Açık fps kilidi, mod yama desteği, eski nesil oyunları oynama imkanı(emulatör)... Pc varken neden konsol almak zorundayım tek bir oyun için. Bugün bir xbox sahibi ''abi hiç oyunsuz kalmıyorum bir sürü oyun var'' derse yalan söylüyordur. Aynısını ps için de söylebilirsin ama o yine xboxtan iyi. PC de oyun imkanın neredeyse sınırsız. Eski yeni farketmez istediğin oyunu oynama imkanı sunuyor.

Farway

80+ Silver
Ubisoft hatalar hatalar, EA Games'e paragöz diyen olmuşta BF serisini nerdeyse beleşe oynadık bence güzel sadece futbol oyunları pahalı. Asıl paragöz olan Sony'dir. Riot'un en büyük eksiği çok gelişip komplike olmaya çalışırken içinde boğuluyorlar, oyunlarındaki karakterlerde denge problemi var, optimizasyon diyenler olacaktır da bence öyle bir problem yok çok fazla, daha halka hitap etmeliler ama bunu da iyice basitleşmek olarak görmemeliler.
Benim hala Metin2 gibi bir beklentim var, çok zor olmayan ama çok kolayda olmayan, bizim türklerin ''Vs Gel len' anlayışına uygun, gelişmiş dinamikleri olup insanı sürekli aynı şeyle sıkmayacak, sağlam PvP deneyimi olan, paranın sözünün geçmediği ama parasızda ağır giden, rekabetin çok yüksek olduğu bir oyun istiyorum MMORPG olarak.

dostveviski

80+ Bronze
Ubisoft' un inatla Türkçe dil desteği eklememesi. Her türlü dil ekler ama Tr desteği bulamazsın oyunlarında

Shourd

80+ Silver
Ubisoft' un inatla Türkçe dil desteği eklememesi. Her türlü dil ekler ama Tr desteği bulamazsın oyunlarında
gerçekten doğru sayılır dedikleriniz ama sadece tr deil bi çok dil eklemiyorlar genel olarak bak abi r6 da azda olsa türkçe dil desteği ve bi çok dilin desteği var oyun sadece steam üzerinden 300k oynanıyor bide epic games ve ubisoft satıldğını düşün genel olrak epic gameste rahat günlük aktif 700-800k oyuncusu vardır toplamda bide diğer oyunlara bak araba oyunlarında the crew motorfest en fazla beğenilen oyunlardan biri olurken %92 lik bi kısım oyun az oynanıyor tamam forzaya yakın oynanıyor ama forza eski bi oyun sıkılıyor artık millet türkçe desteği gibi dil destekleri getirseler bide biraz daha düzgün bi fiyatlandırma miss

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit

Hanaz

80+ Silver
Evet merhabalar forum sakinleri bildiğiniz üzere dünyada kaliteli oyun yapan bi çok oyun şirketi var sizden bi ricam olucak bu diceğim şirketlerin hem türkiyede hemde dünyadaki kötü tarafları nelerdir lütfen saygı çerçevesinde cevap verin kötü taraftan kastım oyun kalitesi memnuniyet gibi şeyler

1-tabii ki Microsoft aralarındaki en büyük şirket
2-Sony
3-Nintendo
4-Rockstar
5-Aristocrat
6-Electronic Arts
7-Sea Garena
8-Ubisoft
9-Riot Games
10-NetEase

Evet diceğim şirketler bu kadar riot aşırı kaliteli oyun yapmasada koymayı istedim tencent i koymama sebebim bana kalırsa daha çok mobil sektörü bir firma ondan dolayı eklemedim fikirleriniz nelerdir duymak isterim (konu türünü yanlış seçmiş olabilirim kusuruma bakmayın)
nintendo kullanıcıları yok sayıyor
ubisoft saçma sapan şeyler getirityor (svleri leş gibi oynanmyor )
riot (1 koleksiyon tuttumu 2 .3 4. versiyonları getirip para yiyor

masQee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Serhat Şen
Kesinlikls Ubisoft Assasins Creed Serisi Ezio hikaye yönünden bozdu şu an Mirage oyunu çıkartarak toparlamaya çalışıyor ama boş .Ve Farcy Serisi çok bozdu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,076
Üyeler
152,603
Son üye
abdakapo8
Top Bottom