Neler Yeni

Sizce Bu oyunları hangi sırayla oynamalıyım?

BttB

80+
Yaklaşık 1 aydır oyun satın alıyorum ve artık bunları oynamaya başlamak istiyorum ama başlamadan önce hangi sırayla başlayacağıma karar veremedim en son Crysis 1 remastered ı bitirdim ve 1 ay ara verdim sizce bu oyunları hangi sırayla oynamalıyım? (Bu konuyu açmamdaki amaç oyunları düzgün bir sırayla oynayarak sıkılmamak.)
OYUNLAR:
RED DEAD REDEMPTİON 2
CRYSİS2-3 REMASTERED
GOD OF WAR
DEATH STRANDİNG
FAR CRY 6
HOGWARTS LEGACY
M&B BANNERLORD
Cyberpunk 2077
PORTAL2

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
İbrahim
crysis 1'i bitirdiysen 2 ve 3 e başla bence. Crysis 2 en iyisi bu arada 1'de çok fazla hata var diye oynamamıştım

• Beğen
Reaksiyonlar: BttB

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yusuf Özdemir
Yaklaşık 1 aydır oyun satın alıyorum ve artık bunları oynamaya başlamak istiyorum ama başlamadan önce hangi sırayla başlayacağıma karar veremedim en son Crysis 1 remastered ı bitirdim ve 1 ay ara verdim sizce bu oyunları hangi sırayla oynamalıyım? (Bu konuyu açmamdaki amaç oyunları düzgün bir sırayla oynayarak sıkılmamak.)
OYUNLAR:
RED DEAD REDEMPTİON 2
CRYSİS2-3 REMASTERED
GOD OF WAR
DEATH STRANDİNG
FAR CRY 6
HOGWARTS LEGACY
M&B BANNERLORD
Cyberpunk 2077
PORTAL2
Knk CRYSİS öyle bir oyundur ki. Çıkmasıyla Türkiye'deki tüm internet kafelerin bilgisayarlarını yükselmek zorunda bırakmıştır. Ne zaman oynadığının bir önemi yok. Hikayeye önem veriyorsan sırayla oyna. Ama 3. Oyunda açık bir arazi var. Spoiler vermemek için detay yazmıyorum. Oyunun sonuna doğru araba vs sürüp yan görevlere gittiğimiz kısım var. Oraya kadar geldiysen oyunu bitirmeden kalkma. Haa kalkman lazım. O zaman bırak orda boş bir zamanında gir. Konular orda bağlanıyor. Hikayeye önem vermiyorsan kafana göre...
Mesaj otomatik birleştirildi:

OYUNLAR:
RED DEAD REDEMPTİON 2
CRYSİS2-3 REMASTERED
GOD OF WAR
DEATH STRANDİNG
FAR CRY 6
HOGWARTS LEGACY
M&B BANNERLORD
Cyberpunk 2077
PORTAL2
OYUNLAR:
RED DEAD REDEMPTİON 2
CRYSİS2-3 REMASTERED
GOD OF WAR
DEATH STRANDİNG
FAR CRY 6
HOGWARTS LEGACY
M&B BANNERLORD
Cyberpunk 2077
PORTAL2
En baba oyunları yazmış!

Top Bottom