Neler Yeni

Sizce bu siparişi onaylamalı mıyım ?

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
pcustasi1
Beyler Sarı siteye ekran kartı koydum (gtx 750) ucuzada vermedim ama akşam koydum sabaha 490 kişi bakmış 14 kişi favori eklemiş biride direk satın almış param güvendeyle mesaj falan atmadı direk aldı .Sadece ekran kartında sıkıntı yok demi, dedi sabahtan beri bi soru bile sormadı kargoya verdin mi ? paketledin mi vs. garip geldi az öncede konu açmıştım bazılarında dolandırılma işi olmuş yarın kargoya vereyim mi yoksa tekrardan satışa mı çıkartayım ? (Satmaya kararlıyım maraş içi satamam)

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Draq123
İade edip kutunun içine hıyar koyma olasılığı yüksek video çeksende bi işe yaramaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elden satmaya çalış azcık bekleyip

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
pcustasi1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade edip kutunun içine hıyar koyma olasılığı yüksek video çeksende bi işe yaramaz

Nerden anladın ?

Elden satmam imkansız kral maraşta insanların gözü çok açık kelepir alırlar sadece

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Draq123
Kardeşim sahibinden param güvende ile dolandırılan kişiler oldu forumda hiç göremdinmi
Adam param güvende ile alıyor iade iediyor direk sonra kartı koymuyor başka şey koyuyor sahibindende biz uğraşmıyoruz mahkemeye verin diyor uğraşıp duruyorsun

SAHIBINDEN PARAM GÜVENDE İLE ELDEN GELDİKÇE BİŞE SATMAYIN

ALICIYSANIZ KULLANIN

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Donanım, Yazılım
Kardeşim sahibinden param güvende ile dolandırılan kişiler oldu forumda hiç göremdinmi
Adam param güvende ile alıyor iade iediyor direk sonra kartı koymuyor başka şey koyuyor sahibindende biz uğraşmıyoruz mahkemeye verin diyor uğraşıp duruyorsun

SAHIBINDEN PARAM GÜVENDE İLE ELDEN GELDİKÇE BİŞE SATMAYIN

ALICIYSANIZ KULLANIN
Şu güne kadar sahibinden üzerinden çok kez satış yaptım ve bir kere böyle bir durum başıma gelmedi. Resimdekiyle gönderdiğiniz ürün bir değilse iade alırsınız zaten.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Yankı Özkan
Beyler Sarı siteye ekran kartı koydum (gtx 750) ucuzada vermedim ama akşam koydum sabaha 490 kişi bakmış 14 kişi favori eklemiş biride direk satın almış param güvendeyle mesaj falan atmadı direk aldı .Sadece ekran kartında sıkıntı yok demi, dedi sabahtan beri bi soru bile sormadı kargoya verdin mi ? paketledin mi vs. garip geldi az öncede konu açmıştım bazılarında dolandırılma işi olmuş yarın kargoya vereyim mi yoksa tekrardan satışa mı çıkartayım ? (Satmaya kararlıyım maraş içi satamam)
Hocam başta bana da ilginç gelmişti adam tek kelime bile yazmadan ilanımı satın alıyor ama ben de kargoya verdim nasıl olsa adams gidecek diye yaklaşık 5 6 satış yaptım hiçbir sorun olmadı yalnız hesabına kayıtlı banka hesabının senin üzerine olması gerek öyle bir sorun yaşamıştım bi ara onun dışında alıcıyla sorun yaşamadım şimdiye kadar yani eğer üründe belirttiğinin dışında bir şeyler yoksa sorun çıkacağını zannetmiyorum

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Kürşat
Hocam başta bana da ilginç gelmişti adam tek kelime bile yazmadan ilanımı satın alıyor ama ben de kargoya verdim nasıl olsa adams gidecek diye yaklaşık 5 6 satış yaptım hiçbir sorun olmadı yalnız hesabına kayıtlı banka hesabının senin üzerine olması gerek öyle bir sorun yaşamıştım bi ara onun dışında alıcıyla sorun yaşamadım şimdiye kadar yani eğer üründe belirttiğinin dışında bir şeyler yoksa sorun çıkacağını zannetmiyorum
Tamamen kişiye (alıcı) bağlı

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Murat Cemal
bende daha önce böyle satış yaptım kimisi fazla gürültü yapmıyor, kötü niyetli olduğunu bu şekilde anlayamazsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
ismet karagücük
vallaha usta senin gibi aynen birkaç kişi yazdı 980ti vardı adam koleksiyoncuyum dedi falan güvenmeye güvenmeye yolladım işlemciyide aynı suriyeli birine sattım sıkıntı olmadı çok şükür ama param güvende ile koşulsuz şartsız 2 gün içinde iade durumu var yani alır adam başka dandik bir şey yollar aynı mal olup ya da bozuk ya da hıyar sonra mahkemeyle uğraşırsın sahibinden beni ilgilendirmez diyor o yüzden bunu çok suistimal eden var ondan dolayı dikkat et derim

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Benim başıma 2 kez geldi. Alıp sonrasında onayladı. Bazıları satılır endişesi ile alıyor sanırım. Tabii diğer ihtimalde var ama benim başıma 2 kez geldi yani.

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Dr Luciano
paramgüvende ile satış yapıp sonrasında mağdur olan çok kişi duydum.
elden teslim veya havale sonrası kargo şeklinde satmaya çalışın bence...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,653
Üyeler
141,469
Son üye
k101
Top Bottom