Neler Yeni

Sizce dart 1 sistem stok sorunu olmasaydı çok rahat 9500 TL ye alınabilir miydi?

Sizce dart 1 sistem stok sorunu olmasaydı çok rahat 9500 TL ye alınabiliyor muydu?

• Evet rahat alabilirdin stok sorunu olmasaydı

Oylar: 45 86.5%
  • Hayır...

Oylar: 6 11.5%
  • Dart 1 sistemde şuan bulunan parçalarla bile 9.5k ya çok rahat alırdın

Oylar: 1 1.9%

• Oy kullanan toplam üye
    52

Kaan C

80+ Bronze
Dostum zaten stok sorunu varken 10k'ya sattılar. Çok daha düşük olurdu
Yani şöyle 9500 TL ye o parçalara sahip bir sistem stok olmasaydı o fiyata rahat alınabilir miydi diye sordum o şekilde anladınız zaten di mi??

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Yani şöyle 9500 TL ye o parçalara sahip bir sistem stok olmasaydı o fiyata rahat alınabilir miydi diye sordum o şekilde anladınız zaten di mi??
Evet. Diyorum ya stok sorunu varken dahi 10.000 TL idi.
Stok sorunu geçerse 8k lara rahat bulunur.

Kaan C

80+ Bronze
Evet. Diyorum ya stok sorunu varken dahi 10.000 TL idi.
Stok sorunu geçerse 8k lara rahat bulunur.
Peki size şöyle sorsam dart 1 sistem şuan bulunan parçalara göre yani Abdullah abinin sistemde tanıttığı parçalara göre değil şuanki parçalara göre yine de eğer stok sorunu olmasaydı ve dolar da bu civarlarda olsaydı buna rağmen 9500 TL ye rahat alabilir miydim??

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Peki size şöyle sorsam dart 1 sistem şuan bulunan parçalara göre yani Abdullah abinin sistemde tanıttığı parçalara göre değil şuanki parçalara göre yine de eğer stok sorunu olmasaydı ve dolar da bu civarlarda olsaydı buna rağmen 9500 TL ye rahat alabilir miydim??
Dostum zaten en büyük sorun stok sorunu. Dolar bir yere kadar etkiliyor. Bu fiyatların ana sebebi stok sorunu. Rahat bulurdun. Ama stok sorunu ne zaman biter orası muamma.

Top Bottom