Neler Yeni

Dart 1 sistem 9500 TL ye rahat alınıyor muydu? Stok sorunu olmasaydı.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Peki bu sistemin fiyatı stok sorunu arttığı için mi fiyatı da arttı??
Stok sorunu artmamıştır bence zaten stok sorunu stok yok demek daha da artsa nolur ki bu sorun dibi görmüşüz. Artmasının sebebi ilk çıktığında fiyat kampanyalı idi şimdi de normal fiyatına dönmüştür

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Harunckr
Tamam o zaman teşekkürler 😃 yani stok sorunu tamamen düzelince dart 1 sistemi 9500 TL ye alabilirim değil mi?🙂🙂
Tamamen hayal. Boşa ümitlenme düzelme olmayacak. Heleki yakın zamanda hiç olmayacak. Sen iyisi mi başka planlar kur

Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Kaya
herkes sorunu stok olarak görüyor ama bence asıl sorun kripto paraların tamda bu dönemde patlaması oldu. yaşanan pandemi nedeniyle üretimler durdu, çin tatile girdi, halihazırda üretilmiş ekran kartları ise talebe yeterli gelmemeye başladı ve aylardır katlanarak devam eden talep nedeniyle fiyatlar arttırıldı.

olaya sadece stok diyerek geçiyoruz fakat bu kripto paralar bu ekran kartlarıyla kazılmaya devam ettiği sürece fiyatlarda o "eski" dediğiniz halini geri almayacak. ha zaten hali hazırda üretimi yapan şirketler stoklarını saniyeler içerisinde tüketecek bir son kullanıcıya sahip neden böyle bir işe girişip bunun çalışmasını gerçekleştirip kendine maliyet edinsin? bunların ötesinde dolar kuruna bağlı olarak dış ticaretin gerçekleştiği bu piyasada satıcının ürünü getirtme maliyeti vs. gibi bir çok gideri de arttı. yani uzun lafın kısası alan zararda almayan daha çok zararda.

unicornkafasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Emirhan Keskin
Dart 1 sistem 9500 TL ye alınır mıydı?
Şu anki parçalara göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

maşallah sisteme nolmus böyle stok olsa evet.

Swind

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Erdem
Yok artık! 10 Bine 240 lık sıvı soğutma artı 1 tb ssd artıkaliteli parçalar ve 10 bin TL? İnanılmazmış. Alanlara hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Siyah Limon
Şuan alamazsın. Ben dar1 sistemini baya parça kısarak 13000 e aldım sadece ekran kartı 12600TL zaten 3 fanlı model.

ilk çıkışında o fiyat olabilir ama şuan stok düzelse bile olmaz Dolar 8.5 o zamanlar 7.5-7.6 falandı.

Maethy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Timuçin Öğrenir
Yok artık! 10 Bine 240 lık sıvı soğutma artı 1 tb ssd artıkaliteli parçalar ve 10 bin TL? İnanılmazmış. Alanlara hayırlı olsun.
Ben aldım ancak sistem 512 gb ssd ve nzxt 120 lik sıvı soğutma vardi. 9899 a gelmişti.

Kaan C

80+ Bronze
Ben aldım ancak sistem 512 gb ssd ve nzxt 120 lik sıvı soğutma vardi. 9899 a gelmişti.
Ama bence zaten sistemin fiyatını en çok belirleyen parça ekran kartı sonra işlemci en azından bu dönemde şuan PSU SSD soğutma falan değişiyo ama öyle bile olsa en fazla 500 600tl fark olur diye düşünüyorum SSD PSU gibi yan parçalar arasında yanlışım varsa düzeltin:)

Maethy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Timuçin Öğrenir
Ama bence zaten sistemin fiyatını en çok belirleyen parça ekran kartı sonra işlemci en azından bu dönemde şuan PSU SSD soğutma falan değişiyo ama öyle bile olsa en fazla 500 600tl fark olur diye düşünüyorum SSD PSU gibi yan parçalar arasında yanlışım varsa düzeltin:)
Kesinlikle haklısın. Bana göre DART1 bugüne kadar açık ara en f/p sistemdi. Çok şükür bize nasip oldu alabilmek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
904,030
Üyeler
140,281
Son üye
lugyexs