Neler Yeni

Öneri Sizce Hangi Klavyeyi Tercih Etmeliyim Neden?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
1- Logitech G213 Prodigy

2- XPG Summoner Red

3- Asus TUF Gaming K1 RA04

Arkadaşlar, uzun zamandan beri bi klavye arayışında bulunuyorum açıkcası şu 3 klavye aklıma yattı ama hangisini almam konusunda biraz kararsız kaldım 3 kavye içinde ayrı ayrı beğendiğim özellikler mevcut önce onlardan bahsedicem, daha sonra sizlerden özellikle bu klavyeleri kullanan arkadaşlardan memnun olup olmadıklarını ve hangilerini tavsiye ettiklerini söylemelerini rica ediyorum.

1. Klavyeyi isteme sebebim; logitech mousem var ve programı mevcut bunuda logitech alıp bir uyumluluk sağlaması ve sıvıya 60 ml
dayanıklı olması

2. Klavyeyi isteme sebebim;
-red switch mekanik olması
-100 milyon tuş basma ömrü olması
-Ses açma kısma tekerleği olması
-mouse padin yumuşak rahat olması
-Usb olması

3. Klavyeyi isteme sebebim ise;
-Asus Tuf olması
-Sıvı dökülmesine 300 ml dayanıklı olması
-Ses tekerleği olması

Evet gerekli bilgileri paylaştım şimdi sizden destek bekliyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi adata klavyenin red switchi kalmamış mavi var

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hasan Sönmez
bana bu klavyeleri sunsalar xpgyi alırdım herhalde red switch pişmanlık değildir 2 hafta önce bluedan rede geçtim ve cok rahatladım
xpg almazsanda asus tufı al derim illa logitech istiyorsanda 213 modelinden biraz yüksel derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bana bu klavyeleri sunsalar xpgyi alırdım herhalde red switch pişmanlık değildir 2 hafta önce bluedan rede geçtim ve cok rahatladım
xpg almazsanda asus tufı al derim illa logitech istiyorsanda 213 modelinden biraz yüksel derim
Teşekkürler yorum için bütçem 1300 e kadar olduğu için logitechden bunu tercih edebildim

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
1- Logitech G213 Prodigy

2- XPG Summoner Red

3- Asus TUF Gaming K1 RA04

Arkadaşlar, uzun zamandan beri bi klavye arayışında bulunuyorum açıkcası şu 3 klavye aklıma yattı ama hangisini almam konusunda biraz kararsız kaldım 3 kavye içinde ayrı ayrı beğendiğim özellikler mevcut önce onlardan bahsedicem, daha sonra sizlerden özellikle bu klavyeleri kullanan arkadaşlardan memnun olup olmadıklarını ve hangilerini tavsiye ettiklerini söylemelerini rica ediyorum.

1. Klavyeyi isteme sebebim; logitech mousem var ve programı mevcut bunuda logitech alıp bir uyumluluk sağlaması ve sıvıya 60 ml
dayanıklı olması

2. Klavyeyi isteme sebebim;
-red switch mekanik olması
-100 milyon tuş basma ömrü olması
-Ses açma kısma tekerleği olması
-mouse padin yumuşak rahat olması
-Usb olması

3. Klavyeyi isteme sebebim ise;
-Asus Tuf olması
-Sıvı dökülmesine 300 ml dayanıklı olması
-Ses tekerleği olması

Evet gerekli bilgileri paylaştım şimdi sizden destek bekliyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi adata klavyenin red switchi kalmamış mavi var
Arkadaşımda G213 var değiştirmeyi düşünüyor mekanik olmadığı için. XPG en iyi tercih olacaktır hem kaliteli hem de Red Switch.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
Arkadaşımda G213 var değiştirmeyi düşünüyor mekanik olmadığı için. XPG en iyi tercih olacaktır hem kaliteli hem de Red Switch.
peki arkadaşının g213ü değiştirme istediği sadece mekanik olmamasından dolayımı yoksa klavye ile ilgili başka sorunlarıda varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
......jj

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172