Neler Yeni

sizce hangi monitör iyi

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
2 3 güne yeni monitör alacağım 2 model arasında kaldım biri bu diğeride bu sizce hangisi va panel + olarak kavisli 165 hz görünümü güzel tuf gaming
diğeri ise ips normal asus monitör tasarımında genelde ets valo cs fivem gibi oyunlara giricem sizce hangisi ?

ASUS VP249QGR 23.8″ 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör​

Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör​

Heimlich

80+ Bronze
2 3 güne yeni monitör alacağım 2 model arasında kaldım biri bu diğeride bu sizce hangisi va panel + olarak kavisli 165 hz görünümü güzel tuf gaming
diğeri ise ips normal asus monitör tasarımında genelde ets valo cs fivem gibi oyunlara giricem sizce hangisi ?

ASUS VP249QGR 23.8″ 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör​

Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör​

VP249QGR tercih edin.

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer model ile bazı sorunlar ile karşılaşmanız muhtemel.
diğer monitör daha bi ilgi çekici curuyor kavisli v.s olduğu için görünüşü fln bu biraz ofis monitörü gibi duruyor
o yüzden

fvozkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Furkan Veli Özkan
Hocam VA panelde sorun yaşamayacağınız monitör bilmiyorum
ikisi arasında tabikide 249QGR

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam VA panelde sorun yaşamayacağınız monitör bilmiyorum
ikisi arasında tabikide 249QGR

tamamdır eyw yarın veya diğersi gün alıcam büyük ihtimal cumartesi ulaşır elime sipariş ettiğim gün kalgolarınır ise gaming gen tr den alıcam en ucuczu orda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu 2 sinden önce de samsungun crg5 ve g3 modelini alıcaktım çok ghosting var dediler media mark a gittim baktım acayip bir ghosting var vaz geçtim

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
tamamdır eyw yarın veya diğersi gün alıcam büyük ihtimal cumartesi ulaşır elime sipariş ettiğim gün kalgolarınır ise gaming gen tr den alıcam en ucuczu orda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu 2 sinden önce de samsungun crg5 ve g3 modelini alıcaktım çok ghosting var dediler media mark a gittim baktım acayip bir ghosting var vaz geçtim
Hocam monitör nasıl güzel mi bende monitör arıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,042
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom