Neler Yeni

Sizce hangi oyunu almalıyım?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,194
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar, daysgone veya ac2, brotherhood, revelations almayı düşünüyorum sizce hangisi?
Listemde titan fall 2 de var ama nasıl bir oyun olduğunu bilmediğim için pek yanaşmadım.
Çok fazla oyunum var o yüzden geri kalan oyunlardan hangilerini almalıyım çok kararsızım. Önerileriniz varsa alabilirim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

ardarb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda şimşek
Arkadaşlar, daysgone veya ac2, brotherhood, revelations almayı düşünüyorum sizce hangisi?
Listemde titan fall 2 de var ama nasıl bir oyun olduğunu bilmediğim için pek yanaşmadım.
Çok fazla oyunum var o yüzden geri kalan oyunlardan hangilerini almalıyım çok kararsızım. Önerileriniz varsa alabilirim
Kanka ben olsam days gone almazdım bilemedim yani playstationda oynadığımda 3 saat falan oynayabildim sonrasında çok sıkıcı geldi ama sen bilirisn

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Salih Uysal
days gone oynayıp bitirdim bana sorarsan oynamasan da olur, oyun oynamaktan sıkıldığın zaman oynayan birinden videolarını izleyebilirsin.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,194
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ben olsam days gone almazdım bilemedim yani playstationda oynadığımda 3 saat falan oynayabildim sonrasında çok sıkıcı geldi ama sen bilirisn
days gone oynayıp bitirdim bana sorarsan oynamasan da olur, oyun oynamaktan sıkıldığın zaman oynayan birinden videolarını izleyebilirsin.
Biraz baktım çok çekmedi ilk izlenimime göre, görevler çok tekrarlıyor diyorlar ve kazandığımız parayı harcayabileceğimiz adam akıllı yer yok falan demişler. disco elysium ve hellblade i ekledim kütüphaneye.
assasin serisine bakıcam sanırım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,321
İsim
MehmedVII
Eski ac'lerin orijinal sürümleri bozuk oynanmıyor sildim indirdim olmadı. Korsan sürümlerinde sorunsuz oynadım ama baya overrated. Titanfall 2 kısa ama öz bir oyun. Güzel hikaye, farklı oynanış mekanikleri vs alınır

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Titanfall 2 kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir fps oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum
days gone da öneririm

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,194
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski ac'lerin orijinal sürümleri bozuk oynanmıyor sildim indirdim olmadı. Korsan sürümlerinde sorunsuz oynadım ama baya overrated. Titanfall 2 kısa ama öz bir oyun. Güzel hikaye, farklı oynanış mekanikleri vs alınır
Peki cod ww2 den önce ww1 oynamak zorunlu mu bilginiz var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,321
İsim
MehmedVII
Peki cod ww2 den önce ww1 oynamak zorunlu mu bilginiz var mı?
Cod ww1 diye oyun yok sadece 1.dünya savaşı ve ww2 yani 2.dünya savaşı var. Hikaye bağlantıları yok. Bence WW2 yerine world at war oynamlaısın daha iyi 2.dünya savaşı olarak. Ondan sonra oynamak istersen black ops da oynayabilirsin aralarında hikaye bağlantıları var biraz

Top Bottom