Neler Yeni

Sizce hangi renk kasayı seçmeliyim?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Sizce hangi rengi seçmeliyim?
Beyaz/Mor-Beyaz/Siyah seçenekleri mevcut
Siyah alacaksan çok toz tutar yani toza karşı takıntı vs. varsa alma ama beyaz kasa alırsan bence parçalarıda beyaz alman lazım ki çok pahalı olur o şekilde kasada mor rengi düşünmek bile istemiyorum 😂 Benim sistem simsiyah RGB açınca mükemmel gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
wontagadra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siyah alacaksan çok toz tutar yani toza karşı takıntı vs. varsa alma ama beyaz kasa alırsan bence parçalarıda beyaz alman lazım ki çok pahalı olur o şekilde kasada mor rengi düşünmek bile istemiyorum 😂 Benim sistem simsiyah RGB açınca mükemmel gözüküyor
Hocam sadece mesh kısmı mor ama :D Bir farklılık yapıp beyaz mı alsam diyorum ama çok kararsız kaldım.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Hocam sadece mesh kısmı mor ama :D Bir farklılık yapıp beyaz mı alsam diyorum ama çok kararsız kaldım.
O zaman alınası olur bir link atman mümkün mü ? Zaten yazıya eklenmiş link dikkat etmedim bu arada ben olsam almam o kasayı

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Hocam link bıraktım en üstte mor-beyaz yazısına tıklayın o yönlendirir. :)
Güç kaynağı yok galiba ben baktım da görmedim eğer yoksa aşağıya bıraktığım kasanın bende 100M modeli var

Peki full beyaz olan nasıl hocam?
Parçaları beyaz alacaksan güzel durur ama siyah alacaksan kendi açımdan bakınca bence sırıtır

Peki full beyaz olan nasıl hocam?
Bu kasada 100M

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,080
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom