Neler Yeni

SİZCE KIZLA KONUŞMALI MIYIM ?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar Merhaba Cuma Günü Durağa geldikten sonra sıranın tam önüne doğru gittik arkadaşla baktık öylesine. Bir tane kız (Aynı Mahalle'den) Bana bakıyordu. Bende arkadaşa arkaya geçelim dedim. Kız arkasını dönüp gene baktı. En sonunda pindim otobüse arkadaşda kendi otobüsüne pindi otobüste'de az az bakıştık falan. İndik aynı durakta mahallede 1-2dk duraksadım kızda duraksadı bana baktı ben ona bakınca gitmeye başladı ve bugün'de aynı şekilde kızla bakıştık kızlar 3 kişiydi var arkadan dedilerki "aa bak bu o" Bende arkamı döndüğümde 3üde bana baktığını gördüm ve hemen kafalrını yanlara çevirdiler falan sizce bir şey varmı gidip konuşmam gerekir mi ? biraz utangaç bir insanımdır.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Genelde kızlar ilk adımı atarsa işler iyi gider.
evet ama şöyle bişey var ne gibi bir adım atmışki :D ve ben hafif kilolu bir insanım diyebilirim ama insanlar da bana kilonun bana yakıştığını söylüyorlar :D O yüzden yanına gitmeye korkuyorum ya zaten xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırdır hemşerim bierden mi çıkarttın qwekşljqekljqw

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
O yüzden yanına gitmeye korkuyorum ya zaten xD
Kanka bende 90 kiloyum. Bende hafif kilolu sayılırım spor yapmadığım için. Fakat omuzlarım geniş olduğu için kaslı gibi duruyorum :D

Hiç utanmana sıkılmana gerek yok. Bu işler gelip geçici zatenss

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
evet ama şöyle bişey var ne gibi bir adım atmışki :D ve ben hafif kilolu bir insanım diyebilirim ama insanlar da bana kilonun bana yakıştığını söylüyorlar :D O yüzden yanına gitmeye korkuyorum ya zaten xD

Hayırdır hemşerim bierden mi çıkarttın qwekşljqekljqw
kardeşim kiloluyum diyosun kız 10/10 mu herkes farklıdır farklılıkları kabullen herkes aynı kilo ve fit olsa anlamı olmaz senin güzelliğin de o

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Kanka bende 90 kiloyum. Bende hafif kilolu sayılırım spor yapmadığım için. Fakat omuzlarım geniş olduğu için kaslı gibi duruyorum :D

Hiç utanmana sıkılmana gerek yok. Bu işler gelip geçici zatenss
valla bendede omuzlar geniş ama ben daha çok kot ceket tarzında takılan bir insanım anlamışsındır zaten ama tırsıyorum yinede :/

kardeşim kiloluyum diyosun kız 10/10 mu herkes farklıdır farklılıkları kabullen herkes aynı kilo ve fit olsa anlamı olmaz senin güzelliğin de o
Keşke herkes öyle düşünse

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0