Neler Yeni

Sizce leptop masa üstümü oyun keyfi için ?

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
Daha önce gt 840lık bir leptop ile oyun oynadım gta v counter strike en düşük ayarlarda 40 50 fps .doom oyununu hiç kaldirmiyordu ana ekrana bile girmiyordu valorant bile 40 50 fps en düşük ayarlarda ve aşırı darboğaz yapıyordu şimdi yine bilgisayar alacağım ama sizce leptop mu alsam masaüstü mü ? Genelde evde duruyorum ama leptopun verdiği o rahatlığı bildiğimden kararsızım. 4070 süperli bir sistem dizmek istiyorum masaüstü. Eğer vazgeçersem diz üstü 4060 li bir leptop alacağım. Siz olsaydınız hangisini tercih edersiniz

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
muhammed samet
Daha önce gt 840lık bir leptop ile oyun oynadım gta v counter strike en düşük ayarlarda 40 50 fps .doom oyununu hiç kaldirmiyordu ana ekrana bile girmiyordu valorant bile 40 50 fps en düşük ayarlarda ve aşırı darboğaz yapıyordu şimdi yine bilgisayar alacağım ama sizce leptop mu alsam masaüstü mü ? Genelde evde duruyorum ama leptopun verdiği o rahatlığı bildiğimden kararsızım. 4070 süperli bir sistem dizmek istiyorum masaüstü. Eğer vazgeçersem diz üstü 4060 li bir leptop alacağım. Siz olsaydınız hangisini tercih edersiniz
Masaüstü oyun için ideal gezmiyorsan

Masaüstü diyorum daha önce masaüstü kullanmadıysan onun rahatlığını bilemezsin inan daha rahat edersin

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,309
İsim
Lokman Doğan
evdeysen netttt masaüstü abii
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem daha ucuz hem daha iyi performans hem daha iyi görüntü kalitesi

yeni nesil oyunlarda laptoplar yanıyo yanıyo onun derdi de var

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evdeysen netttt masaüstü abii

hem daha ucuz hem daha iyi performans hem daha iyi görüntü kalitesi

yeni nesil oyunlarda laptoplar yanıyo yanıyo onun derdi de var
Aynen diz üstü almak için videoları izleyip bahane bulmak istiyorum ama 60 fps zor alıyor oyunlarda 4060 serileri.en iyisi https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ bu sistemi ozellestirip almak beni 2 3 yıl rahat götürür

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ertuğrul Bolat
Gt 840 laptop hala mevcutsa sende masaüstü sistem alıp oyunları steam link ile laptopdan oynayabilirsin. oyunu masaüstü çalıştırır görüntü laptopda olur.

Palo DAYI

80+ Silver
masaustu tabıkıde

Top Bottom