Neler Yeni

Sizce Mining Haram Mı?

M_eehmeet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Emen
Selamün aleyküm
Bizim bı arkadaş internet kafesini satıyor ondan 6 adet 3060 li bilgisayar satın aldım bunları mining de kullanmak istiyorum ürünler çok yeni kazançda yüksek olur eminim tek sıkıntı haram ise ürünleri satıcam değilse hemen başlamayı düşünüyorum

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,283
İsim
bilo
Discord
b1l0
Diyanetin şüpheli yaklaştığı bi konu eğer bunları düşünüyorsan yaklaşma derim riske atma belki haramdır belki değildir kimse tam bilmiyor şu an.

grypix

80+
Selamün aleyküm
Bizim bı arkadaş internet kafesini satıyor ondan 6 adet 3060 li bilgisayar satın aldım bunları mining de kullanmak istiyorum ürünler çok yeni kazançda yüksek olur eminim tek sıkıntı haram ise ürünleri satıcam değilse hemen başlamayı düşünüyorum
dostum çok büyük bir haram
bu arada elimde güzel bir köprü var ucuza bırakırım ister misin ?

M_eehmeet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Emen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baslama kanka buyuk haram kuran'da bile geciyor mining ile ilgili ayet var.
Kardeşim o zamanın şartlarında böyle şeyler olmadığı için Kur'an da yazılmaz bunlar detaya inilince öğrenilir

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,112
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Selamün aleyküm
Kesin degil.
Ama benim gozumde yatirim yapiyorsun ve o sana para getiriyor.
isci tutuyorsun mantigi

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
net bir bilgim yok şüpheli diye biliyorum yani haram olabilir de olmaya bilirde net bir bilgi yok senin insiyatifine kalmış bir durum

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,596
İsim
Hacı
Kimse yanlış anlamasın !!
Kimse linçlemesin !!
(!) Rüşvet yemek, taciz, sapıklık, vergi kaçırmak, 90 milyon insanın daha kötü durumda yaşamasına vesile olmak haram değil (!).
(!) Mining kripto para haram abi bazı şeylere anlam veremiyorum. (!) (!)

willblacksmith

80+ Bronze
Selamün aleyküm
Kanka vergisini kullandığın elektriğe kadar verdiğin bir iş dalında, haram olan kısmın mantığını anlamadım. Alkol satmak haram olabilir. Başkasına mantıken zarar veriyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,653
Üyeler
141,736
Son üye
xxstormxx
Top Bottom