Neler Yeni

Yardım Sizce monitörümü değiştirmeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Arkadaşlar merhaba,
Sistem özelliklerim imzamda yazıyor. Şu an kullandığım monitörün linkini bırakıyorum konuya. Sizce değiştirmeli miyim? Bana yeterli gibi geliyor ama bir yandan değiştirsem daha mı iyi olur diye aklımı kurcalıyor. CS, Valorant gibi rekabetçi oyunları oynamıyorum, bunu belirteyim. Değiştirirsen daha iyi olur derseniz de geçeceğim monitör yine 32 inc olmalı. Ne dersiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Batuhan
Arkadaşlar merhaba,
Sistem özelliklerim imzamda yazıyor. Şu an kullandığım monitörün linkini bırakıyorum konuya. Sizce değiştirmeli miyim? Bana yeterli gibi geliyor ama bir yandan değiştirsem daha mı iyi olur diye aklımı kurcalıyor. CS, Valorant gibi rekabetçi oyunları oynamıyorum, bunu belirteyim. Değiştirirsen daha iyi olur derseniz de geçeceğim monitör yine 32 inc olmalı. Ne dersiniz?

ben g8 olan modelini alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Arkadaşlar merhaba,

hocam rekabetçi oyunlarda genelde 32 tercih edilmiyor eğlenmek için oynuyorsanız fazlasıyla yeterli bir monitör gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
gayet yeterli va panel olması sizi çok etkilemiyorsa kullanılır.

Migel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Migel
Monitörünü değiştirmek için en ufak bir sebebin yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkür ederim, kesinlikle fikrimden vazgeçtim. :D

PunkiesT

80+ Bronze
Bu sistemin hakkı IPS ve 1440P monitördür ayrıca G5 ghosting sorunu olduğu belirtiliyor . Anakartı 650 serisinden alsaydın keşke. Düşünürsen alttaki modelini önerildi bana çok ben de daha özellik Dell AW2724Dm modelini dün aldım. Burada biraz taban modeli gibi daha ucuz
Görüntü kalitesi olarak iyi bir modelmiş. Samsung G serisi G7' den itibaren alınmalı gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Bu sistemin hakkı IPS ve 1440P monitördür ayrıca G5 ghosting sorunu olduğu belirtiliyor . Anakartı 650 serisinden alsaydın keşke. Düşünürsen alttaki modelini önerildi bana çok ben de daha özellik Dell AW2724Dm modelini dün aldım. Burada biraz taban modeli gibi daha ucuz
Görüntü kalitesi olarak iyi bir modelmiş. Samsung G serisi G7' den itibaren alınmalı gibi
arkadaşın elinde monitör bulunuyormuş değiştirmeli miyim diye sormuş.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
Samsung G Serisi kronik ghosting sorunlu , 240 hz ips panel olanında bile ghosting var.

PunkiesT

80+ Bronze
Samsung G Serisi kronik ghosting sorunlu , 240 hz ips panel olanında bile ghosting var.
Yani G7' den itibaren daha azmış hissedilmeyecek seviyede sanırım VA panellerin genelinde var Samsung G7 serisinden sonra en iyi azaltan marka olmuş gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşın elinde monitör bulunuyormuş değiştirmeli miyim diye sormuş.
Eğer şikayetçiysen değiştirsin 3 aydır monitör bakıyorum aldığım MSI G274QPX modeli kalitesiz görüntü için iade ettim oyun için yenileme hızına vermişler görüntüden götürmüşler. Yani bende Alienware modelini aldım dün daha elime ulaşmadı yarın veya Pazartesi heralde gelir. Önerdiğim modelle aynı görüntü kalitesine sahipmiş daha az özellikli hali. Görüntü kalitesi için IPS ve 1440 P aldığım için benim için önemli

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
Yani G7' den itibaren daha azmış hissedilmeyecek seviyede sanırım VA panellerin genelinde var Samsung G7 serisinden sonra en iyi azaltan marka olmuş gibi
1 ms mprt olan va panellerin hepsinde çok ghosting olur zaten , 1 ms gtg va panel olanlarda normal seviyede oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,776
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom