Neler Yeni

Sizce okullar açıldıktan sonra kapanir mı

Earth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Earth
Kapanır. yeni gelen bakan kararlı diyen arkadaşlar Türkiye'de birden gelipte sistemi değiştiren kimse olmadı

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
Kapanır mı kapanmaz mı bilemem ama insanlar bıkkın bu durumdan. Sadece okul değil. İşyerleri, esnaf artık kimse takmıyor virüsü. Çünkü geçim sıkıntısı, eğitim sıkıntısı herkesin üzerine yük olmuş vaziyette.

Öyle ya da böyle ölen ölüp gidecek, kalanlar devam edecek. Normal hayat gibi yaşamaya ayak uydurun derim gençler.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şu an açmaları bile hata. Yine aynı döngünün içine giriyoruz. Okullar açılacak ve vakalar fırlayacak geri kapatacaklar sonra vakalar düşecek bu döngü hala devam ediyor...

Doğuhan

80+ Silver
Vakalar aşırı derecede artıcak bakan açık tutmaya direnencek ama yinede kapatacaklar. kendi düşüncem

Squex

80+ Silver
Açılır, açılsın da. Ortaokullar ya da lise 9lar falan açılmasın eğitimimiz sağlıktan önemli değil falan diyorlar ama sınav senesi olduktan sonra öyle bir önemli oluyor ki eğitim. İnşallah vakalar düşer tabi orası ayrı. Ama bu sağlık sistemi yine zortlayacak gibi geliyor inşallah kapanmaz.

En İyi Cevap
7
Şu an açmaları bile hata. Yine aynı döngünün içine giriyoruz. Okullar açılacak ve vakalar fırlayacak geri kapatacaklar sonra vakalar düşecek bu döngü hala devam ediyor...
Aklımı okudun varya galiba her sene böyle döngü olacak :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açılır, açılsın da. Ortaokullar ya da lise 9lar falan açılmasın eğitimimiz sağlıktan önemli değil falan diyorlar ama sınav senesi olduktan sonra öyle bir önemli oluyor ki eğitim. İnşallah vakalar düşer tabi orası ayrı. Ama bu sağlık sistemi yine zortlayacak gibi geliyor inşallah kapanmaz.
Sınav mınav umurumda değil sağlığımı kaybettikten sonra sınav 1. cisi bile olsam ne yazar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ömer erdem
yeni bakan çok kararlı kapatmamada ama vakalar ne göstercek bakacağız zaten özel okullarda bir şey olmuyo kurs ayağına açıyorlar okulları

Squex

80+ Silver
Sınav mınav umurumda değil sağlığımı kaybettikten sonra sınav 1. cisi bile olsam ne yazar.
Senin görüşün saygı duyarım.
Ama benim için eğitimimde sağlığım kadar önemli. Virüs için de kendim de dahil bütün aile aşılı o yüzden fazla dert etmiyorum Corona kaptım mi diye. Tabi yine maske takıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sinan Şahin Bircan
Instagram
sinan.hawk
Discord
aNetra #0100
Kapanmaz bence bu sefer aşıyı daha aşağı yaşlara indirdiler aşı çıkıpta olmak istemeyenlere haftada 2 pcr testi yapılcakmış. Bu sefer bi tık daha ciddi gibi.

123kral14

80+ Silver
Yeni me bakanı bir şeyler deniyecektir batırsa bile ben geldim demek isteyecek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,846
Üyeler
152,344
Son üye
jushilker