Neler Yeni

Çözüldü✓ Sizce rtx 3060 mı rx6600xt mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed Eymen Elmacı
Sizce rtx 3060 mı rx6600xt mi amd ekran kartı hiç kullanmadım o yüzden soruyorum internette wattman hatası vs gibi sorunlar gördüm bunlar ile karşılarşırmıyım artıları eksileri konuya hakim olan birisi yardımcı olur ise sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
amd ucuz performansı güzel nvidia iş konusunda yazılımsal olarak daha iyi basitçe böyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
HasHoca
Sizce rtx 3060 mı rx6600xt mi amd ekran kartı hiç kullanmadım o yüzden soruyorum internette wattman hatası vs gibi sorunlar gördüm bunlar ile karşılarşırmıyım artıları eksileri konuya hakim olan birisi yardımcı olur ise sevinirim
Rtx3060 soğuk ve daha çok kaliteye çalışır
Rx6600xt ise daha fazla ısınır ama biraz daha iyi FPS verir . Eğer ısınma konusunda takıntılıysan RTX serisi , değilsen RX serisini tercih edebilirsin

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Aşırı komik bir soru. 6600 XT yok eder.

omer_34

80+ Silver
yayın veya render için kullanmayacaksan rx6600xt

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,338
İsim
Hakanbey
Kaliteli en az 700w PSU nuz var ise AMD tarafında sorun yaşamazsınız. Ve Uygun fiyatlara Çok güçlü Oyuncu ekran kartı alabilirsiniz. Nvidia Tarafı Biraz daha Erkekleri temsil ediyorsa AMD tarafı ise Kadınları temsil ediyor Biraz daha Nazlılar gibi İntel Tarafında ise Kartlar gerçekten güçlü ve sorunsuz Tek eksikleri Yazılım olduğu için buda bir çok oyunda optimizasyon problemi ortaya çıkarıyor gerçi son 1 yıldır çok güzel yazılım güncellemeri ile bu sorunları minimize ettiler ancak %100 sorunsuz diyemiyorum belki bi kaç yıl sonra daha güzel sorunsuz bir yazılım ile Yeni nesil bir ekran kartı piyasaya sürerler ise ozaman tercih edilebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve 2.elde AMD ile Nvidia karşılaştırması genelde android ile İos arasındaki fark gibidir.

RTX 3060 temiz 3 fanlı modelini 2.elde sattığınız fiyata Temiz yine 3 fanlı 6700xt alabiliyorsunuz.

6600 xt ise 3060 tan fps olarak daha iyi bir kart olmasına rağmen Nvidia tarafında nerdeyse 1660ti fiyatlarına alınabiliyor.

Oyüzden Sıfır alacaksan ve Bir kaç yıl sonra Satarken Çok değer kaybetmeden elinden çıkarmak istersen Nvidia tercih edebilirsin. 2.elde AMD oranla daha hızlı satılır.

Yada Uzun süre satmayı düşünmüyorum benim için FPS önemli diyorsan AMD alabilirsin.

Son düzenleme:
Top Bottom