Neler Yeni

Sizce sosyal medya kullanmalı mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi geceler diliyorum 19 yaşındayım sosyal medya kullanmıyorum son 2-3 yıldır kullanmıyorum sadece WhatsApp ım var bu yıl yks sınavına hazırlanıyordum bu yüzden sosyal medya kullanmadım biliyorsunuz şu an sınav bitti ve yaz tatili geldi evdeyim canım sıkılıyor televizyona bakıyorum televizyon da izleyecek güzel bir şey yok. Sizce sosyal medya kullanmalı mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence var ya hayatının çok önemli bir çizgisindesin, sosyal medya kullanımına başlayıp aniden bağımlı olabilirsin buna dikkat et, kullanmak istiyorsan eğer tek platform kullanmanı öneririm.
Bende bağımlılık olur diye düşünüyorum şu an yaz tatili evdeyim canım sıkılıyor günler uzun zaman geçmiyor normalde televizyon da güzel bir şey varsa televizyon izlemeyi severim ama gündüzleri televizyon da bir şey yok programlar dışında

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,334
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bende bağımlılık olur diye düşünüyorum şu an yaz tatili evdeyim canım sıkılıyor günler uzun zaman geçmiyor normalde televizyon da güzel bir şey varsa televizyon izlemeyi severim ama gündüzleri televizyon da bir şey yok programlar dışında
Kitap okumayı denedin mi düzenli kitap okumaya başlamanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kaan
Hepinize iyi geceler diliyorum 19 yaşındayım sosyal medya kullanmıyorum son 2-3 yıldır kullanmıyorum sadece WhatsApp ım var bu yıl yks sınavına hazırlanıyordum bu yüzden sosyal medya kullanmadım biliyorsunuz şu an sınav bitti ve yaz tatili geldi evdeyim canım sıkılıyor televizyona bakıyorum televizyon da izleyecek güzel bir şey yok. Sizce sosyal medya kullanmalı mıyım?
Zaten 2-3 yıldır kullanmıyorsun bir eksikliğini hissetmezsin.Gündem takip etmek için falan Twitter kullan yeter

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kaan
Yapabilecek bişey bulamıyorsan git çalış bir yerde hem eline para geçer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten 2-3 yıldır kullanmıyorsun bir eksikliğini hissetmezsin.Gündem takip etmek için falan Twitter kullan yeter
Sosyal medya kullansam bağımlılık olur diye düşünüyorum şu an yaz tatili evdeyim canım sıkılıyor günler uzun zaman geçmiyor normalde televizyon da güzel bir şey varsa televizyon izlemeyi severim ama gündüzleri televizyon da bir şey yok programlar dışında

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Merhaba Cevahir. Günümüz şartlarında elbette sosyal medya kullan ama sevdiğin, keyif aldığın ve ileriye yönelik iş hayatında sana katkı sağlayabilecek öğretici kanalları tercih edersen senin için daha iyi olur sanırım. Sırf can sıkıntısından; saatlerini hatta günlerini sana hiçbir katkı sağlamayacak şeylerle harcama derim. Bazen bir film repliği bile dönüm noktası olabilir hayatta... Gençlik çok çabuk geçiyor, vaktini iyi değerlendirmeni dilerim.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,334
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kitap okuma alışkanlığım yok nasıl kazanabilirim?
Sadece kitap okuma da değil, diğer kazanmak istediğin alışkanlıklarda da aynı yöntem geçerlidir bence. İstikrar ve zaman. Günde 10 sayfa da olsa 20 sayfa da olsa düzenli şekilde okumak, yani kusmak istiyorsun artık mesela o zaman bile istikrarı bozmayacaksın böyle böyle kazanılıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Merhaba Cevahir. Günümüz şartlarında elbette sosyal medya kullan ama sevdiğin, keyif aldığın ve ileriye yönelik iş hayatında sana katkı sağlayabilecek öğretici kanalları tercih edersen senin için daha iyi olur sanırım. Sırf can sıkıntısından; saatlerini hatta günlerini sana hiçbir katkı sağlamayacak şeylerle harcama derim. Bazen bir film repliği bile dönüm noktası olabilir hayatta... Gençlik çok çabuk geçiyor, vaktini iyi değerlendirmeni dilerim.
Sosyal medya kullansam bağımlılık olur diye düşünüyorum şu an yaz tatili evdeyim canım sıkılıyor günler uzun zaman geçmiyor normalde televizyon da güzel bir şey varsa televizyon izlemeyi severim ama gündüzleri televizyon da bir şey yok programlar dışında

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Gençliğinde ne kadar çok çalışıp, ileriye yönelik yatırım yapabilirsen ileride çok daha rahat bir hayatın olur. Nefsine yenilmeyerek, her şeyle ilgili bilgi sahibi ol ama bağımlısı olma. Koskoca bir yaz tatili ve sıkılırım diyorsan, hiç bunlarla uğraşma. Bir işe el at ve çalış. İnan, buraya girmeye bile vaktin olmayacak ve tecrübelerine bir yenisini daha ekleyeceksin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,723
Üyeler
156,655
Son üye
ben123
Top Bottom