Neler Yeni

Sizce tercih konusunda ne yapmalıyım

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet
Beyler dil 46600 söz 71500 geldi ing hocası ile konuştum bizim okulda 40 dan yüksek yapan yok diyor ayt mat hiç yapamıyorum sizce ne yapmalıyım ilk mezunum ailem kalmamı destekliyor fakat kendime yediremiyorum say çalışsam nasıl olur acaba diye düşünüyorum sizce tyt/fen çalışıp Say 720K dan 400 bandlarina çekmek mümkün mü acaba şu kardeşinize yol gösterirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,039
İsim
Zeki Müren
Beyler dil 46600 söz 71500 geldi ing hocası ile konuştum bizim okulda 40 dan yüksek yapan yok diyor ayt mat hiç yapamıyorum sizce ne yapmalıyım ilk mezunum ailem kalmamı destekliyor fakat kendime yediremiyorum say çalışsam nasıl olur acaba diye düşünüyorum sizce tyt/fen çalışıp Say 720K dan 400 bandlarina çekmek mümkün mü acaba şu kardeşinize yol gösterirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler
Dostum sana eyüp b+ rehber matematik+ kenan kara geometri yazıyorum. Sayısal yapma ea yap matematik yapamıyorsan fen dersleri adamı delirtir bir sayısalcı olarak söylüyorum. Tm den işletme hukuk vs yazarsın eğer istiyorsan.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,626
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
700 binden 400 bine çekmek ne böyle hedef mi olur koca sene sadece bir kaç net mi artıracaksın? Yeni dönemde sayısal da hedefin en az 50 bin olmalı. 50 bini hedefleyip çalışman gerekiyor. Gelecek diye bir şey yok. 50 bin gelmezse 100 bin gelir bu da iyi. Şimdi senin oturup gideceğin bölüme karar vermen lazım. O bölüm hangi alandaysa ona yoğunlaş. Sozelden ve dilden sıralamanı cok iyi yükseltebilirsin ama seçeceğin bölüm sayısalda ise oraya yoğunlaş.

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun o,ömrüm boyunca kendimi dilden gidecek diye hazırladım ondan dolayı henüz say hedefim yok
400 bin yapsan nereye gideceksin?
dostlar anamla tekrar konuştum 2 yıllığa git yakın bir yere dgs yaparsın diyor dayın öyle yaptı dedi mantıklı ama kesin de değil benim gibi o da sayısaldan hazırlanmamı doğru buldu şimdi tekrardan tercihi listemi gözden geçirip fikrinizi soracağım

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
anonim
sorun o,ömrüm boyunca kendimi dilden gidecek diye hazırladım ondan dolayı henüz say hedefim yok

dostlar anamla tekrar konuştum 2 yıllığa git yakın bir yere dgs yaparsın diyor dayın öyle yaptı dedi mantıklı ama kesin de değil benim gibi o da sayısaldan hazırlanmamı doğru buldu şimdi tekrardan tercihi listemi gözden geçirip fikrinizi soracağım
olsun dilin var mesela ben bir sayısalcı olarak hem sınavda battım hem de Amerika'ya gitme hayalim varken dil bilmemem yüzünden baya zorluk çekiyorum

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet arkadaşlar bir kaç dk sağlıklı düşünmeden sonra yaptığım tercihler bunlar oldu (sözelden yapılabilecek tercihler içime sinmedi)

1721335648825.png

Top Bottom