Neler Yeni

Sizce ne yapmalıyım?

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
hocam benim ablam istinye tıp dan mevzun bana diyorki keşke okumasaydım ya diyor bana ercan burgerde daha fazla para veriliyordu diyor :D
Ablan saçmalamış sen ablanın yolundan git

wQueX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem YILMAZ
adama sormadan etmeden alel acele okuldan mı aldırdılar seni hem adam çırak istemiyor hemde zorla işe gönderiyorlar tuhaf bir durum içindesin knk ne desem bilemedim
ya biliyormusun burda aileminde suçu yok adam aileme diyorki çocuğunun işi hazır onun mesleği belli istediği zaman gelsin demiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şeye de para gözüyle bakmamak lazım . Çevre kişilik insanlarla iletişim sosyal hayat . Ve bugün kötü ülkenin hali evet ama yıllar sonra bu durum değişebilir o zaman okumadığın için pişman olabilirsin.
ben okulda çok sosyal biri değilim bu çalıştığım 3 aylık sürede abimde oldu arkadaşlarımda oldu iş ortamını hiç birşeye değişmem

Ablan saçmalamış sen ablanın yolundan git
şuan medicalpark da stajlık yapıyor ve hiç memnun değil neden bilmiyorum

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
ya biliyormusun burda aileminde suçu yok adam aileme diyorki çocuğunun işi hazır onun mesleği belli istediği zaman gelsin demiş

ben okulda çok sosyal biri değilim bu çalıştığım 3 aylık sürede abimde oldu arkadaşlarımda oldu iş ortamını hiç birşeye değişmem

şuan medicalpark da stajlık yapıyor ve hiç memnun değil neden bilmiyorum
Sen hayatından memnun Doktor gördün mü hep şikayet ederler

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
hocam benim ablam istinye tıp dan mevzun bana diyorki keşke okumasaydım ya diyor bana ercan burgerde daha fazla para veriliyordu diyor :D
Öyle der. Biri gelip dese seneleri geri alacağım gel okuma ercan burgerda çalış. Kaybol burdan der. Bu mantıksız işe girmez :) Memlekette hiçkimse isini beğenmez ama değişmekte istemez. Hep eleştirir. Oku adam ol. Para kazanamazsan bile hayat bakış açın kapalı çarşının dışına çıkar ;) eyvallah.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Matty Man
Bu sene genclerde moda oldu bu acikogretime gecis olayi. Daha kucucuk yasinizdasiniz, okuyun okulunuzu. Ekonomi kotu diye herkes olaya maas babinda bakiyor olabilir fakat sirtini devlete dayamak diye bir seyde var. Onu gectim okul okumak demek sadece is sahibi olmak degildir, vizyon, kultur ve kisiligini de guclendirir.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

wQueX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem YILMAZ
Bu sene genclerde moda oldu bu acikogretime gecis olayi. Daha kucucuk yasinizdasiniz, okuyun okulunuzu. Ekonomi kotu diye herkes olaya maas babinda bakiyor olabilir fakat sirtini devlete dayamak diye bir seyde var. Onu gectim okul okumak demek sadece is sahibi olmak degildir, vizyon, kultur ve kisiligini de guclendirir.
bizim okuldaki maymunlar arasında biraz zor

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
bizim okuldaki maymunlar arasında biraz zor
Maymun her okulda vardır. Fen Lisesi'nde de maymun var, önemli olan maymunlardan uzak durup kendini geliştirip önüne bakmak.

Top Bottom