Neler Yeni

🧐 Sizce TOGG alınabilecek bir arabamı?

Paranız olsa TOGG tercih eder misiniz?

• Evet, alırım.

Oylar: 74 45.7%
  • Kararsızım

Oylar: 23 14.2%
  • Hayır, almam.

Oylar: 31 19.1%
  • Araba iyi ama fiyatı pahalı.

Oylar: 22 13.6%
  • Araba kötü ve fiyatı pahalı.

Oylar: 12 7.4%

• Oy kullanan toplam üye
    162
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,584
İsim
Burak Karadağ
Dostlar,
Bildiğiniz üzere TOGG (Türkiye Otomobil Girişim Gurubu) nun çıkartmış olduğu SUV T10X Model'in fiyatları açıklandı ve ben şahsen incelemelerim sonucu beğendim fiyat konusunda araftayım. İyi de demiyorum kötü de demiyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz her türlü düşüncenizi paylaşabilirsiniz.

14.03_17_AA-30564072.jpg

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,932
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Şuan almam. Teorik olarak kağıt üstünde iyi duruyor ama pratikte nasıl, onu zaman gösterecek, illa ki alan olacaktır, kullanıcı yorumları geldikten sonra karar vermek daha mantıklı olur.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,883
İsim
uwu
V1 ile V2 arasında sadece cam tavan farkımı var

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,883
İsim
uwu

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Berk
Dostlar,
Bildiğiniz üzere TOGG (Türkiye Otomobil Girişim Gurubu) nun çıkartmış olduğu SUV T10X Model'in fiyatları açıklandı ve ben şahsen incelemelerim sonucu beğendim fiyat konusunda araftayım. İyi de demiyorum kötü de demiyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz her türlü düşüncenizi paylaşabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Kötü senaryoların dışında, arabayı sonuçta yollarda görmedik, sisteme daha dahil olmadı, cartı curtu bir kenara kullanmak için olmasa bile her türlü şuanki fiyat etiketiyle alırdım ama bu 60,000₺ ilk ödeme mevzusu sıkıntı şöyleki eylül-ekim gibi açıklansa ve size çıkmadığını varsayarsak bu para o zamana kadar ₺ olarak kalacağı için eriyip gider mi? Nakit akışı olan biri için mantıklı bir yatırım olur diye düşünüyorum, her koşulda.

Receb İvedik

80+ Bronze
Dostlar,

Alıntıyı görüntüle
arabadan anlayan usta ve yedek parçası artınca alınabilir bence fiyatına göre güzel özellikler sunuyor . bir de ben çıktığından beri ford kuga ya benzetiyorum sadece ben mi benzetiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bnce o paraya Caddy gibi araçlardan daha iyi olur

Servisi varmı
hocam Elektrikli c suv nerde dizel her tarafı sert plastik ticari nerde ikisi bir tutulmaz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,883
İsim
uwu
arabadan anlayan usta ve yedek parçası artınca alınabilir bence fiyatına göre güzel özellikler sunuyor . bir de ben çıktığından beri ford kuga ya benzetiyorum sadece ben mi benzetiyorum

hocam Elektrikli c suv nerde dizel her tarafı sert plastik ticari nerde ikisi bir tutulmaz
Babam yakında Caddy düşünüyordu 800/850 arası bunu görünce daha iyi gibi geldi ama 2.el satımda durum ne olur zaman gösterecek

Ysuflix

80+ Gold
hemen almam. para yok zaten :D 1 sene falan geçsin üzerinden kullanıcı deneyimlerini görüp öyle almayı tercih ederim

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
şuan almak için önce bir çıksın biraz zaman geçsin daha mantıklı

Kemal0180

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kemal
Dostlar,

Alıntıyı görüntüle
Araba 3-5 yıla kadar alınmaz çünkü elbette hataları sorunları olcak onları düzeltmeleri süre alacaktır fiyatta vergisi düşük olduğu için diğerlerine göre uygundur (ucuz değil)

İceWolf

80+ Silver
togg.jpg

İnşallah muhalif arkadaşlar yazılmazlar. TOGG çok kötü, berbat, aslında TOGG yok, TOGG fabrikası yok, TOGG seçim için kandırmaca, TOGG Katarlıların, TOGG alırsanız Türkiyeye Şeriat gelmesine yardım etmiş olursunuz, TOGG alırsanız CHP gelince fabrika kapatılacağından paranızda çöpe gidecek, TOGG alırsanız RTE paranızı alıp kaçacak.....

Lütfen MUHALİF ARKADAŞLAR TOGG A YAZILMAYINNNNN. :)

Top Bottom