Neler Yeni

Sizce yıl sonuna doğru ya da 2023 yılının başında dolar düşer mi?

Green MAN

80+ Bronze
Sizce dolar ne olur? Şu an laptop almak mantıklı mı?
(Gelecek yıl seçim var, TOGG seri üretime geçecek vs. vs. bunların etkisi olup piyasa ucuzlar mı? Malum geçen yıl 5000 olan laptop bu yıl 10000 olduğu için acele mi etsem yoksa beklesem mi diyorum bilemedim sizin de fikirlerinizi almak istedim.)

Bünyamina

80+ Gold
(Gelecek yıl seçim var, TOGG seri üretime geçecek vs. vs. bunların etkisi olup piyasa ucuzlar mı? Malum geçen yıl 5000 olan laptop bu yıl 10000 olduğu için acele mi etsem yoksa beklesem mi diyorum bilemedim sizin de fikirlerinizi almak istedim.)
nasipte varsa ...

şahin doğan

80+ Platinum

Shaco

80+ Bronze
Bugün pahalı olan her ürün yarına göre ucuz hocam artık. Dolar düşmez ekonomi düzelmez gidişat iyiye seyir etmez. Tüm bunların aksi olsa bile yavaş yavaş olur o da 10 yıl alır.

Megan

80+ Silver
Btc eth arttığından yine pc fiyatları artıyor. Yine bir hamle yapıp doları düşürebilirler ama işinizi garantiye alın bence. Yani daha fazla geciktirmeden alın laptopu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve çin tayvan arasındaki gerilimden çipler etkilenebilir yine

BhuRock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak Kurt
Öncelikle dolar yükseliyor düşüyor diye bir şey elbette var ama bizi o kadar ilgilendirmiyor. Çünkü aslında dolar yükselmiyor senin paran değersizleşiyor. Bunun cevabı çok basit aslında. Sen önümüzdeki günlerde deli gibi üretim, ticaret olur diye düşünüp görüyorsan döviz düşer. Yok böyle devam eder diyorsan çöküşe devam.

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Btc eth arttığından yine pc fiyatları artıyor. Yine bir hamle yapıp doları düşürebilirler ama işinizi garantiye alın bence. Yani daha fazla geciktirmeden alın laptopu

Ve çin tayvan arasındaki gerilimden çipler etkilenebilir yine
Hocam merge eth 2.0 gibi şeyler duymuştum bunların bir etkisi olmaz mı?

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
EEEEE :D

Dolar 25'i falan görmezse öpüp anlımıza koyalım bu HARİKA ülkemizi.

Bugün pahalı olan her ürün yarına göre ucuz hocam artık. Dolar düşmez ekonomi düzelmez gidişat iyiye seyir etmez. Tüm bunların aksi olsa bile yavaş yavaş olur o da 10 yıl alır.
Hocam maalesef haklı gibisiniz gidişat hiç iyi durmuyor.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Dolar düşmez döviz alanlar olduğu sürece boşa ümitlenmeyin döviz yasağı koyacaksın bak dolar nasıl düşüyor eğer herkes ümidini TOGG a bağladıysa vay ülkenin haline

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Dusmez alacagini al ben oyle yapiyorum hep ve mutluyum

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,183
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Dolar düşmez döviz alanlar olduğu sürece boşa ümitlenmeyin döviz yasağı koyacaksın bak dolar nasıl düşüyor eğer herkes ümidini TOGG a bağladıysa vay ülkenin haline
Yasaklayınca bir şeyler değişeceğini bi' senin gibi düşünenler, bir de hükümet galiba inanıyor. Adamlar daha yeni şirketlerde belli bir miktarın üstünde döviz tutmama yasağı koydu. Sonuç hep aynı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,576
Üyeler
154,423
Son üye
DeXtt
Top Bottom