Neler Yeni

Sizde dönüp dolaşıp kurtlar vadisinde sarıyor musunuz?

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Semih
Yoksa Bi tek bana mı oluyor? Yemek yerken kendi kendine açılıyor gibi
Pisi pisi pisi be...

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,942
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Belli bir sırası yok. Random mesela 82.bölümü izlediysem bir sonraki 61 olabiliyor
O zaman sende derin devlet merakı var. Ya da sadece keko gibi atarları, giderleri falan seviyorsun.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Yoksa Bi tek bana mı oluyor? Yemek yerken kendi kendine açılıyor gibi
Pisi pisi pisi be...
ben hatırladığım pusuydu ve dahada hiç izlemedim onunda adını hatırlıyorum

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sarmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,139
İsim
Diyarhan
Kurtlar vadisini hep izlemek istiyorum ama 5 senedir erteliyorum. Böyle giderse torunumla izlerim. Bir tek bana sıkıcı geliyor herhalde.

The Batman

80+ Silver
Bakınca sariyor oturup düzgün izlemedim belki cocukken ama oyuncu kadrosu cok saglam oyubcular var sifirdan izlerim belki ama çok uzun

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
En Fazla Bir Film Veya Diziyi 2 Kere İzlerim Oda Çok Seversem Tabi Direk Üstüne Değil Biraz Vakit Geçmesi Lazım.
1 Kere İzlemek Bana Yetiyor Genelde Ama Diğer Sefer İzlerken Aradan Yıllarda Geçse Ne Olucağını Bildiğim İçin Keyifli Olmuyor.
Ama Aynı Şeyi Oyunlar İçin Söyleyemiycem Üst Üste 5 Kere Cyberpunk'ı Bitirdikten Sonra Diğerlerini Saymıyorum Bile :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hiç sevmediğim bir dizi kendisi. Hiç de izlemedim.

Top Bottom