Neler Yeni

Skyrim legendary edition nereden indirebilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Offline oyun için para vermek zorunda değiliz dime.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet öğrenciyim fakir demesi ayrı bir komik.
Öğrencilikle ne alaka bu konu ? Suç işlemek için konu açıyorsun nasıl yaparım diye. Forum kuralını geçtim 155'i ararım.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
Aynen :D

Emek hırsızı.
ahahahaa oyunlar korsana düştükten sonra zaten binlerce kişi kullanıyor artık o anda zaten emek bitmiş oluyor hadi desemki oyunu kendi hackledi o zaman emek hırsızı derim ama burda zaten korsana düşen oyun söz konusu

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Arkadaşlar boş yapmayın. Sadece bu oyunu oynamak istedim benim günahım ne?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
Öğrencilikle ne alaka bu konu ? Suç işlemek için konu açıyorsun nasıl yaparım diye. Forum kuralını geçtim 155'i ararım.
suç mu ? bana bunun kanunda hangi maddede yazdığını açıklarmısın?

Arkadaşlar boş yapmayın. Sadece bu oyunu oynamak istedim benim günahım ne?
mal knk bunlar takma çok onlarda korsan oynayacaktır illaki kendini savun korsan vs yasak değil

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
Aynen olum milletin durumu bu kadar mı kötü lan düzgünce oyun almıyor kimse lan 50 TL di oyun microsoft store da o kadar bile mi para veremiyorlar lan çıldırıyorum.

ahahahaa oyunlar korsana düştükten sonra zaten binlerce kişi kullanıyor artık o anda zaten emek bitmiş oluyor hadi desemki oyunu kendi hackledi o zaman emek hırsızı derim ama burda zaten korsana düşen oyun söz konusu
Tamam o binlerce kişi de emek hırsızı kul hakkı yiyen birer oe

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
Aynen olum milletin durumu bu kadar mı kötü lan düzgünce oyun almıyor kimse lan 50 TL di oyun microsoft store da o kadar bile mi para veremiyorlar lan çıldırıyorum.
olabilir knk 1 tl bile veremeyen vardır bundan sanane? isteyen alır oynar isteyen gider korsan indirir

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
olabilir knk 1 tl bile veremeyen vardır bundan sanane? isteyen alır oynar isteyen gider korsan indirir
Ne banane kardeşim sizin gibi oe lar yüzünden yapımcılar oyunları türkçe yapmıyor. O kadar 1000'lerce para verip ingilizce oynamak istemiyorum sizin yüzünüzden.

man a man

80+ Bronze
sitede korsan yasak diye bişey nerde yazıyor hocam burda ne korsan oyun paylaşılıyor nede link atılıyor sadece nerden indireceğini sormuş onlarda site vermiş korsan yasak falan değil boş yapmayın
Forum kuralları madde 14 : 14- İllegal, korsan içerik linki paylaşımı / talebi

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Forum kuralları madde 14 : 14- İllegal, korsan içerik linki paylaşımı / talebi

Konu açanlar nasıl ceza almıyor peki? Geçen gün PES nereden indirebilirim diye konu açmışlar.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ömer Doğan
suç mu ? bana bunun kanunda hangi maddede yazdığını açıklarmısın?

mal knk bunlar takma çok onlarda korsan oynayacaktır illaki kendini savun korsan vs yasak değil
Aynen yasak değil aynen aynen ayneeeeeeeen.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom