Neler Yeni

Skyrim legendary edition nereden indirebilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ömer Doğan
Konu açanlar nasıl ceza almıyor peki? Geçen gün PES nereden indirebilirim diye konu açmışlar.
Ban yiyorlar nasıl ceza almıyorlarmış ya bende seni reportladım inşallah kısa süre içinde güzel süreli bir ban sana da gelir

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Mert Kirazlı
Aynen yasak değil aynen aynen ayneeeeeeeen.
boş yapma knk kaç kere açtım her seferinde KANKA BU YASAK diye gelen dallamalar oldu hiçbirindede bişey olmadı çünkü paylaşım yapmadım

yabancı oyun üreticilerine karşı bi işe yaramaz onlar bile zaten farkında korsan olarak oyunlarının çıktığının ama bişey yapamazlar
tck 243'ten hapse girebilirsin. Devlet unutmaz. Gayet güzel işe yarar. Onlar da karaktersiz insanların farkında evet sonuç ?

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ömer Doğan
tck 243'ten hapse girebilirsin. Devlet unutmaz. Gayet güzel işe yarar. Onlar da karaktersiz insanların farkında evet sonuç ?
Devletimiz hukuk devleti değil dilan polatı çıkaran ve ona tazminat veren bir devlet sizce buna mı ceza verir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harbiden o zaman CD Projekt RED'in direkt tutuklanması lazımdı
Adamlar ama korsan satışları durdurdu ve elde ettiği parayla yeni oyunlar yaptı.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Mert Kirazlı
,
bunca zamandır korsan indiren bir kişi bile bırak hapsi yargılanmadı bile ne anlatıyon+

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Kaan
Benim dediğim şekilde indirebilirsin yapamadığın yerde yardımcı olurum. Forumda korsan yasağı eskiden vardı ancak şu an esnetildi diye biliyorum.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Mert Kirazlı
neyse konuyu susturuyorum hiç uğraşamayacağım

Devletimiz hukuk devleti değil dilan polatı çıkaran ve ona tazminat veren bir devlet sizce buna mı ceza verir.

Adamlar ama korsan satışları durdurdu ve elde ettiği parayla yeni oyunlar yaptı.

,

bunca zamandır korsan indiren bir kişi bile bırak hapsi yargılanmadı bile ne anlatıyon+
Hocam rahatsız mısın şu an trollüyor musun ?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Ben kanunların eğilip bükülmediğini söylemedim zaten. Bahsettiğiniz isim daha dosyası hazırlanmamışken haberleri çıkmışken bana bir şey olmaz Soylu evimize gelip gidiyordu ben de girer çıkarım diyordu haklı da çıktı. Ama kanun belli hapis cezası olduğu belli. Bir gün büyük balığın karşısına siz gelirseniz sizi koruyacak biri yoksa süründürürler yani.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Kaan

Ben ödeyemediğim oyunu korsan da oynarım yani kimse de karışamaz. 2000tl bir oyuna vermemek fakirlik değildir bunu da aklınızın bir köşesinde bulundurmanızı tavsiye ederim hocam.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,052
Üyeler
153,988
Son üye
Hasan Efe Yılmaz
Top Bottom