Neler Yeni

Skyrim SE yeni başlayan birine tavsiyeler

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ZofiaWinchester
Merhaba arkadaşlar. İlk defa bir forum sitesine üye olup bir konu yazıcam o yüzden yanlışım olursa kusura bakmayın şimdiden. Geçen bildiğiniz üzere Skyrim çok iyi bir indirime girdi. Bende haliyle aldım. RPG Oyunlarıyla daha önce arası olmayan biriydim. Genel olarak singleplayer oyunlar oynamıyordum daha doğrusu . Ama bir efsane bu kadar indirime düşmüşken ve yavaştan bu tarz oyunları girmişken almak istedim. Oyunu 13 saat oynadım. İlk baştaki kayıtımı sildim çünkü bu oyunda quick save almak lazımmış ve oyun çok az save aldığı için bölümün başından başlatıyormuş. Bende bu olaya sinirlenip kayıtı silmiştim. Neyse ama şimdiki kayıtta gayet iyi gidiyordum ki . Sanki güçlenemediğimi hissettim. Parti baskını yaptığımız bölüm de savaşırken o kadar zorlandım ki bir yerde 3 4 kez öldüm. Ben okçu ve çift el silah tarzında oynuyorum. Rakip yaklaşana kadar okla canını azaltıp baltayla işini bitiriyorum. Yetenek havuzunu da ona göre şekillendirmiştim. Ama son bölümde çok güçsüz olduğumu düşündüm ve yardım alma gereği duydum. Şuan 8 leveli 9 olmama yüzde 5 falan kaldı. İnternette baktığımda benle aynı bölümde olanlar genellikle 10 leveldi. Nasıl bu kadar hızlı kasıldılar anlamadım. Ben önüme gelen her hayduta dalan ve her mağara ya giren biriyim. Ama mağara da vampirler çıkmaya başladı ve sanırım bu yüzden bir ara vampire dönüştüm. Zar zor eski halime döndüm ve artık korkudan mağaralara girmiyorum galiba bu yüzden level de geri kalıyorum.
Her neyse genel olarak oyundaki tecrübem bu. Anlayacağınız gibi çok kötüyüm oyunda. Kafama takılan şeylerden biri şuan kullandığım ekipmanlar çok mu kötü seviyeme göre ve nereden daha iyi ekipmanlar alabilirim ?
İkinci kafama takılan şey ise levelim bulunduğum bölüme göre çok mu az ?
Ve yeni başlamış biri olarak bana verebileceğiniz tavsiyeler varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden cevaplayan kişilere teşekkürler

Leivanes

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Lei Vanes
Yaratık kesmek ya da görev yapmak seviye atlatmıyor, yeteneklerini kullandıkça seviye atlıyorsun. İyi zırh ve silah için demircilik ve büyüleme kullanmalısın en çok seviye de bunlarla kazanılıyor.

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
Seviye için demircilik kasabilirsin ilk etapta. Hem seviyende güzel bir artış olur hemde demircilik yeteneğin gelişir aynı zamanda. Leather strip ve iron ingot ile Iron Dagger üretebilirsin. En masrafsızı bu olur. Ejderler hariç her ne kadar tank gibi two handed silah kullanmayı sevsemde, karakterini assassin odaklı yapıp dungeonlarda vs. önüne gelene tek atabilirsin gizlice yaklaşıp. İlk etapta altın bulman zor olacak o yüzden elinden geldiğince başlarda çelik ekipmanları topla topla sat.

Assassin yaparsan çalıp çırpmanda kolay olur. Tüccarların dükkanlarını soyup satabilirsin 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seviye için demircilik kasabilirsin ilk etapta. Hem seviyende güzel bir artış olur hemde demircilik yeteneğin gelişir aynı zamanda. Leather strip ve iron ingot ile Iron Dagger üretebilirsin. En masrafsızı bu olur. Ejderler hariç her ne kadar tank gibi two handed silah kullanmayı sevsemde, karakterini assassin odaklı yapıp dungeonlarda vs. önüne gelene tek atabilirsin gizlice yaklaşıp. İlk etapta altın bulman zor olacak o yüzden elinden geldiğince başlarda çelik ekipmanları topla topla sat.

Assassin yaparsan çalıp çırpmanda kolay olur. Tüccarların dükkanlarını soyup satabilirsin 😂😂
Battlemage tarzında bir şeyde yapabilirsin ayrıca. Gandalf gibi tek elinde kılıç diğer elinde büyü. Adamları felç edip kılıçla doğramakta ayrı zevkli açıkçası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,867
Üyeler
155,641
Son üye
haydibaba
Top Bottom