Neler Yeni

🔥İndirim Slazenger Ayakkabılarda Sepette %30 indirim !!!

Nooname

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Noo Name
Klasik Hepsiburada çakallığı. İndirim ile alakası yok. Fiyatları 2 katına çıkarıp %30 indirim yapmışlar. Çoğu ürün piyasadan %30-40 daha pahalı hatta. Hepsiburada kampanya yapmaz bunu unutmayın. 2x bindirir fiyata 0.5x indirir… Son 2 yıldır bu şekilde satış yapıyor… Ticaret bakanlığının acilen bu tür kampanyalara el atması lazım. Resmen tüketiciyi dolandırmaya ve aldatmaya yönelik…

Hiç araştırmaya bile gerek yok. İlk çıkan ürüne baksanız yeter...

2.png

-Akakçe

1.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hayri ceylan
Klasik Hepsiburada çakallığı. İndirim ile alakası yok. Fiyatları 2 katına çıkarıp %30 indirim yapmışlar. Çoğu ürün piyasadan %30-40 daha pahalı hatta. Hepsiburada kampanya yapmaz bunu unutmayın. 2x bindirir fiyata 0.5x indirir… Son 2 yıldır bu şekilde satış yapıyor… Ticaret bakanlığının acilen bu tür kampanyalara el atması lazım. Resmen tüketiciyi dolandırmaya ve aldatmaya yönelik…

Hiç araştırmaya bile gerek yok. İlk çıkan ürüne baksanız yeter...

Alıntıyı görüntüle

-Akakçe

Alıntıyı görüntüle
hb de suç yok. Bu konuyu araştırmadan açan arkadaşta suç var.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Volkan
Ayakkabı fiyatları uçtu gitti, çocuklara geçen sene indirimde aldığım ayakkabılar 3 katı fiyatla satılıyor. Bazen gerçek indirimler oluyor araştırmadan almayın derim.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Arkadaşlar bu ayakkabıların tabanları hızlı parçalanıyor ve şekilleri kolay bozuluyor. Deri siyah modeli yüzünden ayak basış şeklim bozuldu. ayakkabının kalıbı içeri doğru kaydığı için içeri doğru basmaya başlamışım. şimdi onun düzelmesi için uğraşıyorum.

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
furkan
Hepsiburada eskisi gibi değil, eskiden çok alışverişim olurdu ama bu sene neredeyse hiç yapmadım, şuan n11 ve amazob ağırlıklı, bazense Trendyol. Hepsiburada pazar payını artirinca indirim yapmaya gerek duymuyor artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

krompon varmı acaba
Krampon alacaksan kaliteli olanlardan alman lazım dostum bu markadan halısaha alman daha doğru olur. Halısaha ayakkabısını kullanıyorum iş görüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,640
Üyeler
158,158
Son üye
Slydf
Top Bottom