Neler Yeni

Yardım Smokturk // smokonline // buharkeyf1 siteleri güvenilirmidir

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
merhaba arkadaşlar kolay gelsin elektronik sigara alacağım bi siteler güvenilirmidir alışveriş yapan oldumu hiç

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Öme taha vural
Podmod türkey güvenilir arkadaşlarım 2 cihaz aldı ikiside geldi bende sipariş vericem. Buharkeyf orjinal ürün yollamıyor sanırsam günahlarınıda almıyım sen yinede araştır buraya araştırmanın sonucunu yazarsın diğer insanlarda görürse yanlış düşünceye sokmayayım

Eksi_iki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyyüp Piran
Tavsiye ettiğiniz bir marka var mı elektronik sigara ilk defa alacağın

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
buharkeyf guvenilir ve dumandegilbuhar siteside öyle ordanda bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Umutcan K.
Buharkeyf güvenli 1 ay olmadı daha abime smok Nord 4 aldık

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
merhaba arkadaşlar kolay gelsin elektronik sigara alacağım bi siteler güvenilirmidir alışveriş yapan oldumu hiç
Hocam telegram grubundan pod mod Türkiye güvenilir ordan çokca alışveriş yaptık arkadaşlarla hepsi de sağlam geliyor

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
ahmet ali özmert
hocamlar 500 600tl bütçem var e sigara önerir misiniz? tekrardan dolumlu olsun lütfen

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Hocam telegram grubundan pod mod Türkiye güvenilir ordan çokca alışveriş yaptık arkadaşlarla hepsi de sağlam geliyor
HOCAM TELEGRAM GRUPLARINA GİRDİM REFERANSR OLAYIDA FELANDA ÇOK AMA Bİ TÜRLÜ GÜVENEMEDİM BURDA TÜTÜNCÜNÜN BİRİNDEN BULDUM LİKİTLE BERABER 1700 LİRAYA ALDIM NORAMLDE TELEGRAMDAN ALSAM CİHAZ 1000 LİRA :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocamlar 500 600tl bütçem var e sigara önerir misiniz? tekrardan dolumlu olsun lütfen
hocam inan fazla bi bilgim yok aklıma bi cihaz takıldı onuda çok alıp çok konuşuyoprlardı bende direk onu aldım adı smok ıpx 80

Top Bottom