Neler Yeni

SNOWMAN M200 MONTAJ SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Emin Akkaya
Asus b450m dragon anakarta snowman m200 soğutucuyu takıcam ama soğutucunun kutusundan çıkan halka çerçeve uymuyor. o halka yerine anakartın kutusundan çıkan destekleri taktım ama bu sefer de o desteklere soğutucunun kancalarını takamadım. yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim

ıcewallowyou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Ataberk Yenigün
Asus b450m dragon anakarta snowman m200 soğutucuyu takıcam ama soğutucunun kutusundan çıkan halka çerçeve uymuyor. o halka yerine anakartın kutusundan çıkan destekleri taktım ama bu sefer de o desteklere soğutucunun kancalarını takamadım. yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim
fotoğraf atsana bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Emin Akkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
16086584283451791993869760518771.jpg

Ekler

• 16086584996961269203728796626254.jpg
    16086584996961269203728796626254.jpg
    3.2 MB · Hit: 86

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
O halka intel soket yapısı için sende siyah AMD ayaklar takılı halkasız yapacan montajı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zor olan kısma ilk ayağı tak aşağı ve yukarı hareket ile diğer ayağı girdir biraz güç uygulaman lazım sorun yok.Ayrıca 2 ayak girince direk kitlenmiş olacak bir kilit bulunmuyor ayrı olarak

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
onu çözdüm, ama siyah ayaklara soğutucunun kancaları takılmıyor onu çözemedim
O ayağı neden vidalamadın kancalar giriyor güç uygulaman gerek

Bak bu takılan ayağın ortasında çıkıntı var direk oraya montajlıcan

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Emin Akkaya
O ayağı neden vidalamadın kancalar giriyor güç uygulaman gerek

Bak bu takılan ayağın ortasında çıkıntı var direk oraya montajlıcan
bir kancayı bir tarafa takınca diğer tarafa kanca yetişmiyor, yetişene kadar bastırayım mı

O halka intel soket yapısı için sende siyah AMD ayaklar takılı halkasız yapacan montajı

Zor olan kısma ilk ayağı tak aşağı ve yukarı hareket ile diğer ayağı girdir biraz güç uygulaman lazım sorun yok.Ayrıca 2 ayak girince direk kitlenmiş olacak bir kilit bulunmuyor ayrı olarak
fotoda siyah altlıkları doğru şekilde mi takmışım, yoksa tam tersi yönde mi takmam lazım?

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bir kancayı bir tarafa takınca diğer tarafa kanca yetişmiyor, yetişene kadar bastırayım mı

fotoda siyah altlıkları doğru şekilde mi takmışım, yoksa tam tersi yönde mi takmam lazım?
Doğru takmışsın iyice vidala o ayakları.Sonra 2 kanca var soğutucu altında onları bu taktığın kancaların çıkıntısına sok merak etme kırılmaz.1 kancayı sok diğer kancayı hareket ettirerek rahat geçir

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Emin Akkaya
Doğru takmışsın iyice vidala o ayakları.Sonra 2 kanca var soğutucu altında onları bu taktığın kancaların çıkıntısına sok merak etme kırılmaz.1 kancayı sok diğer kancayı hareket ettirerek rahat geçir
hocam kancaların boyu bu çıkıntılara yetmiyor

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
hocam kancaların boyu bu çıkıntılara yetmiyor
Kankam girdirebildin mi sen ?

Kankam mantık olarak şöyle düşün bu soğutucu üzerinde bir kilit yok o yüzden kancalar kısa olacak.Uzun olursa büyük geldiğinden dolayı çıkar yani 1 kısmı tak diğer kısmı yukarı aşağı hareket ettirerek tak yapamazsan bir bilgisayarcı götür halleder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Emin Akkaya

ANCAK AKLIMA GELDİ ANCAK YAZIYORUM, ÇÖZÜM TAMAMEN BU CEVAP VE CİDDEN AŞIRI BASİTMİŞ. İYİ FORUMLAR EFENİM

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ANCAK AKLIMA GELDİ ANCAK YAZIYORUM, ÇÖZÜM TAMAMEN BU CEVAP VE CİDDEN AŞIRI BASİTMİŞ. İYİ FORUMLAR EFENİM
Rica ederim canım kardeşim en iyi cevap seçsen tadından yenmezdi ama büyük ihtimal daha foruma gelmeyecen aynı soğutucu bugün elime ulaştı macun sürüp montajlıcam bende

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,980
Üyeler
154,687
Son üye
canaksu
Top Bottom