Neler Yeni

Snowman Soğutucu Alınır mı

Baby yoda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Mustafa Çalışmaz
benimkide 5600 t6da montaj kısmı biraz zorlayıcı mandallı şekilde, t5te vidalı şekilde ama amd braketinin olup olmadığnı kontrol et piyasada braketi ya ayrı satıyorlar yada pahalıya satıyorlar.
Ben de t6 ultra kullanıyorum soğutucu için kasanin bence iyi olması gerekli. Ryzen 55600 75 leri goruyorum o yüzden kasa havasız olursa istediğin işlemciyi tak belli bir yere kadar soğutur.
kasa fanı sipariş ettim 3 tane egzoz fanımın bir ledini patlattım yanlışlıkla :D 1 tanesini egzoz fanı ile değiştiricem diğer 2 yi kasanın üst tarafa takıcam
evde bulunan işlemci fanı bu
sipariş ettiğim kasa fanlarıda bunlar
termal macun olarakta https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-mastergel-pro-thermal-macun-r3.html bunu aldım ürünler gelip montaj yaptıktan sonra yazarım tekrar teşekkür ederim iyi forumlar

mayra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Toltay
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , SolidWorks , C#,Cs6
Merhabalar

Bu fan alınır mı
Alinir
Merhabalar

Bu fan alınır mı
Alınır.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Volkan
kasa fanı sipariş ettim 3 tane egzoz fanımın bir ledini patlattım yanlışlıkla :D 1 tanesini egzoz fanı ile değiştiricem diğer 2 yi kasanın üst tarafa takıcam
evde bulunan işlemci fanı bu
sipariş ettiğim kasa fanlarıda bunlar
termal macun olarakta https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-mastergel-pro-thermal-macun-r3.html bunu aldım ürünler gelip montaj yaptıktan sonra yazarım tekrar teşekkür ederim iyi forumlar
Bende aynısını yaptım ama fazla fark etmedi, aercool mirage var bende de

Baby yoda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Mustafa Çalışmaz
Bende aynısını yaptım ama fazla fark etmedi, aercool mirage var bende de
nasıl yani kasanın ön paneli sökmem lazım o zaman mecburen peki kasa ön panel satılıyor mu hiç araştırmadım ama farklı bir mesh panel alsam

Top Bottom