Neler Yeni

Snowman T6 Ultra Hakkında.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bu soğutucuyu almak istiyorum ama montajı hakkında zorlayıcı olduğu hakkında yorumlar gördüm.
Anakarta takarken ek parça gerekiyor mu? Birkaç yerde anakart kutusundan çıkan bir parça gerekiyor diye okudum.
Çünkü fazla bir parça yok belki de anakarta takılıdır bilmiyorum. Ryzen 5 3600 stok soğutucu kullanıyorum şu an.
Anakartım Biostar B450MH uyumlu mudur?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
içinden parçası çıkıyor ama anakartta parçası olduğu için onu kullanabilirsin.montaj biraz güç uygulaman lazım ama takarsın bir şey olmaz.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içinden parçası çıkıyor ama anakartta parçası olduğu için onu kullanabilirsin.montaj biraz güç uygulaman lazım ama takarsın bir şey olmaz.
Tamamdır teşekkür ederim. Peki önerebileceğin başka bir model var mı? 250 liraya kadar? Baktığım kadarıyla gayet f/p duruyor t6.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,958
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Takması çok kolay aslında. Zor diyenler hayatlarında ilk defa çengelli kule tipi taktıkları için sorun yaşayanlar ki bu çok normal. Bende ilk çengelli kule tipinde zorlanmıştım ama aslında çok kolay bir işlem. Eğer alırsan montajında yardım ederim.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
Çok zor bi yanı yok evet anakartın kutusundaki plastilkler lazım. Ve sesli çalışıyor bilgin olsun

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Işığı seni bozmayacaksa düz t6 al daha sessizmiş. (Bende var sessiz)

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tamamdır teşekkür ederim. Peki önerebileceğin başka bir model var mı? 250 liraya kadar? Baktığım kadarıyla gayet f/p duruyor t6.
3600 için yeterli olur bence.fanlardan biri seski çalışıyor evet.ben ses çıkaranı çıkardım tek fan kullanıyorum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Işığı seni bozmayacaksa düz t6 al daha sessizmiş. (Bende var sessiz)
Ben de onu düşünüyorum. Işığı fazla geldi zaten gözüme. Işıksız halinin fan sesinin daha iyi olduğunu duydum. Seninkinin herhangi bir linkini atabilir misin rica etsem? Modeli görmem açısından.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok zor bi yanı yok evet anakartın kutusundaki plastilkler lazım. Ve sesli çalışıyor bilgin olsun
Işıksız modeli sessiz diyorlar ama hala emin değilim. Her ikisinde de benzer durum varsa başka modellere yöneleceğim mecbur.

Son düzenleme:

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Seninkinin herhangi bir linkini atabilir misin rica etsem?
En ucuz t6 yı aldım direk bence sen de öyle yap termal macunu da içinden çıkanı kullanıyorum yük yokken 10-20 yük altında 25-30 derece düştü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
981,186
Üyeler
155,221
Son üye
mursel55