Neler Yeni

Social Club Hesabımı Kaybettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kadir cherryson
öncelikle merhabalar beyler bayanlar ben bugün epic games ten gta 5 almıştım zamanında onu indirdim önceden oynuyordum fakat silmiştim ve social club hesabımı kaybettim gta 5 e girerken sorun yok kaybettiğim social club hesabıma otomatik bağlanıyor fakat fivem girerken hesabı soruyor ve bende doğal olarak hesabımı kaybettiğim için giremiyorum başka hesab açıp girdiğimdede hata veriyor lisans hatası gibi bir hata anladığım kadarıyla yardımcı olursanız sevinirim

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
öncelikle merhabalar beyler bayanlar ben bugün epic games ten gta 5 almıştım zamanında onu indirdim önceden oynuyordum fakat silmiştim ve social club hesabımı kaybettim gta 5 e girerken sorun yok kaybettiğim social club hesabıma otomatik bağlanıyor fakat fivem girerken hesabı soruyor ve bende doğal olarak hesabımı kaybettiğim için giremiyorum başka hesab açıp girdiğimdede hata veriyor lisans hatası gibi bir hata anladığım kadarıyla yardımcı olursanız sevinirim
Eğer mail adresinizi hatırlıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Rockstar ile iletişime geçin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kadir cherryson
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer mail adresinizi hatırlıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Rockstar ile iletişime geçin.
işte maalesefki hatırlamıyorum zamanında açmıştım epostayı bu eposta yüzünden steam hesabımı da kaybediyordum az kalsın.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,949
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Social hesabına kayıt olduğun mailin ile şifreni yenile.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Babab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Me+£
Oncelille merhaba kullanici adimiza nerden bakiyoruz bilgin varmi

Dark27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Muhammed Ali Üstün
beyler bendede aynı sorun var ciddi ölçüde moralim bozuldu nasıl düzeltirim nasıl hesabıma ulaşabilirm siz ne yaptınız ne sonuç aldınız

Top Bottom