Neler Yeni

Yardım Rockstar Social Club Uygulamasına ve İnternet Sitesine Giriş Yapamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Halil Cirid
Instagram
halilcirid.1
Arkadaşlar Merhaba. Birkaç gündür GTA V e Girmiyor Bilgisayar Story Oynuyordum Ancak Online a Bir Şekilde Giriş Yapamıyordum. Aynı Şekilde Rockstar Games Sitesine de.
Dün İtibarı ile Artık Normal Offline versiyon GTA V bile Oynayamıyorum Oyun Açılmıyor.
Sizlerden Ricam Bilgisi Olan varsa Çözüm Yolunu Söyleyebilir mi ? Acaba.

Denediğim Çözüm Yolları.
-CMD Yolu ile İP DNS Sıfırlama
-Rockstar Games Social Club Uygulamasını Sil Yükle Yapma
-Epic Games den GTA V i Yeniden Doğrulama Yapma
- Uygulama Sorun Giderme,Bilgisayarı Adminsitrator Hesabında Çalıştırma.

Ancak Ne Yaptıysam Yapayım ne Rockstar Games Social Club ne de Rockstar Games Social İnternet Sitesine Girebiliyorum(VPN İle Giriş Yapabiliyorum)

Yardımlarınızı Bekliyorum İyi Günler.

Hata Fotoğrafları ;
qweqweqweqweqwe.pngqweqweqweqweqweqweqwe.png

sdcyrdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat kara
Arkadaşlar Merhaba. Birkaç gündür GTA V e Girmiyor Bilgisayar Story Oynuyordum Ancak Online a Bir Şekilde Giriş Yapamıyordum. Aynı Şekilde Rockstar Games Sitesine de.
Dün İtibarı ile Artık Normal Offline versiyon GTA V bile Oynayamıyorum Oyun Açılmıyor.
Sizlerden Ricam Bilgisi Olan varsa Çözüm Yolunu Söyleyebilir mi ? Acaba.

Denediğim Çözüm Yolları.
-CMD Yolu ile İP DNS Sıfırlama
-Rockstar Games Social Club Uygulamasını Sil Yükle Yapma
-Epic Games den GTA V i Yeniden Doğrulama Yapma
- Uygulama Sorun Giderme,Bilgisayarı Adminsitrator Hesabında Çalıştırma.

Ancak Ne Yaptıysam Yapayım ne Rockstar Games Social Club ne de Rockstar Games Social İnternet Sitesine Girebiliyorum(VPN İle Giriş Yapabiliyorum)

Yardımlarınızı Bekliyorum İyi Günler.

Hata Fotoğrafları ;
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
iyi günler bende Rockstar Games Launcher server hatası ve herhangi bir web tarayıcısından https://socialclub.rockstargames.com sitesine bağlanamama sorunu yaşıyordum 3 farklı adım uyguladım problem çözüldü hangi adımda problem çözüldü bulabilmiş değilim adımları teker teker uygulayıp kontrol ederseniz probleminiz umarım çözülür.

1 adım modem kapatıp açmak (dinamik ip adresi için )
2 adım servis sağlayıcınızdan güvenli internet seçeneğini güncellemek , mevcut durumda standar olan güvenli internet seçeneğini önce aile paketi seçeneğine alıp sonra tekrardan standart paketi seçmek
3 adım modem yönetim arayüzünden güvenlik duvarı seviyesini yüksekten orta veya düşük seviyeye almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Halil Cirid
Instagram
halilcirid.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendiliğinden düzeldi hocam sağolun

Top Bottom