Neler Yeni

🔥İndirim Şoka Gelicek Olan Philips Gaming Ürünler 5 Şubat

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Yakınımda şok yok ya :( bim yada a101 e gelse alabilirdim.
Banada biraz uzak şok cepte şok indirip ordan alabilirsin a101 veya bime philips gaming ürünlerin gelme ihtimali düşük çünkü Türkiye'ye philips gaming ürünleri segment bilgisayar getiriyor segment ve şokun anlaşması var ama segment bim ve a101 ile anlaşırsa gelebilir

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Biraz reklam gibi olucak ama klavyenin incelemesini youtube kanalımda yaptım yakında forumda'da yapacağım

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Şok klavyenin videosunda rgb diye milleti kandırıyordu ama klavye rgb değil, ve tuşları oyun için ideal değil.
Evet rgb değil ben videom'da rainbow olduğunu söyledim bence oyun için ideal kişisel bir şey yumuşak ve sessiz tuş sevenler için yapılmış bir klavye gaming laptop klavyesi havasında

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Evet rgb değil ben videom'da rainbow olduğunu söyledim bence oyun için ideal kişisel bir şey yumuşak ve sessiz tuş sevenler için yapılmış bir klavye gaming laptop klavyesi havasında
Ürün diğer membran klavyelere göre daha sert tuşlara sahip, razer cynosa lite gibi 250tl civarındaki membran klavyelerle karşılaştırdım ben olsam üzerine 50tl ekleyip kuponla aliexpress'ten klavye alırdım.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Ürün diğer membran klavyelere göre daha sert tuşlara sahip, razer cynosa lite gibi 250tl civarındaki membran klavyelerle karşılaştırdım ben olsam üzerine 50tl ekleyip kuponla aliexpress'ten klavye alırdım.
hmm bende gaming laptop var bende onunla karşılaştırdım gaming laptop klavyesi daha iyi çıktı ama buda bence yumuşak ilk başta bir sertlik var gibiydi şimdi kayboldu diğer kullandım mebran klavyeler ile karşılaştırdım bu klavyeden daha sert tuşlu olanlarıda vardı daha yumuşak olanlarıda

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
hmm bende gaming laptop var bende onunla karşılaştırdım gaming laptop klavyesi daha iyi çıktı ama buda bence yumuşak ilk başta bir sertlik var gibiydi şimdi kayboldu diğer kullandım mebran klavyeler ile karşılaştırdım bu klavyeden daha sert tuşlu olanlarıda vardı daha yumuşak olanlarıda
Dolar yüksek seviyelerdeyken 80 liralık klavyeden ultra kalite beklemek saçma olurdu zaten ama bence oyun yerine ofis,yazı yazma işlerinde daha iyi ışıklarını beğendim gece çok güzel aydınlatıyor, ama şok'un insanları rgb diye kandırması çok saçma.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Dolar yüksek seviyelerdeyken 80 liralık klavyeden ultra kalite beklemek saçma olurdu zaten ama bence oyun yerine ofis,yazı yazma işlerinde daha iyi ışıklarını beğendim gece çok güzel aydınlatıyor, ama şok'un insanları rgb diye kandırması çok saçma.
Bencede belki ilanı hazırlayan kişinin bu tür şeylerde bilgisi yoktur şok 5mn tıklama ömrü yazmış philips 8mn yazmış bencede ofis ve yazı işleri için bir tık daha uygun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,729
Üyeler
149,974
Son üye
miraydda
Top Bottom