Neler Yeni

🔥İndirim Şok'a Gelicek Rampage Gaming Ürünler 1 Nisan Düzenlendi

Ürünler Nasıl Sizce?

• Oy kullanan toplam üye
    181

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Ne alaka? Sen Rampage sponsorluk videoları çeken değil misin? Gamenote'unda "kalıp" kullandığı ürünler var. Bu kulaklığın ne olduığu belli değil. Rampage zaten iyi bir marka değil. Her şey Çin'de üretiliyor zaten. Sharkoon'un bu ürünü kendini kanıtlamış bir üründür.
Doğru bir cevap bulamayınca bana rampage sponsorumu diyorsun kanıtla rampage sponsoru olduğu senden özür dilecem rampagenin ne olduğu belli çinli bir üretici olan shenzen suntek firması üretiyor sharkoon ürünlerinide çinli firmalar üretiyor donanım arşivi bile bunu söyledi rampagenin her markada olduğu gibi iyi ürünüde var attığınız ürün nasıl kendini kanıtlamıştır? size ciddi olarak soruyorum o ürün rampagenin olsaydı cevabın aynımı olucaktı yoksa o ürüne alınmaz mı derdin?

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Doğru bir cevap bulamayınca bana rampage sponsorumu diyorsun kanıtla rampage sponsoru olduğu senden özür dilecem rampagenin ne olduğu belli çinli bir üretici olan shenzen suntek firması üretiyor sharkoon ürünlerinide çinli firmalar üretiyor donanım arşivi bile bunu söyledi rampagenin her markada olduğu gibi iyi ürünüde var attığınız ürün nasıl kendini kanıtlamıştır? size ciddi olarak soruyorum o ürün rampagenin olsaydı cevabın aynımı olucaktı yoksa o ürüne alınmaz mı derdin?
Nedense her Youtuber "Rampage'in Yeni FePe Kulaklığı" ile tanıtıyor. Neredeyse her videon Rampage. FuryLeveL'inde Rampage ile çalışması zaten her şeyi belli ediyor :) Doğru cevap bulamayınca değil, gerçek bunlar. Sharkoon'un kullanıcı yorumlarına, malzeme kalitesine bakarsan anlarsın. Söyle bakalım bu Rampage ne kadar dayanıyor? Yüzlerce sorun yaşayan oluyor nedense. Garantiside nafile :)

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Nedense her Youtuber "Rampage'in Yeni FePe Kulaklığı" ile tanıtıyor. Neredeyse her videon Rampage. FuryLeveL'inde Rampage ile çalışması zaten her şeyi belli ediyor :) Doğru cevap bulamayınca değil, gerçek bunlar. Sharkoon'un kullanıcı yorumlarına, malzeme kalitesine bakarsan anlarsın. Söyle bakalım bu Rampage ne kadar dayanıyor? Yüzlerce sorun yaşayan oluyor nedense. Garantiside nafile :)
Sharkoondan sorun yaşayan hiç kimse yok zaten bu dünyada ben ürünü nasılsa öyle anlatırım rampage pulsar inceledim ve fiyatına göre alınmayacağını söyledim benim bir tane videom furylevel ile alakalı onuda kendisi gönderdi rampagenin video ile bir alakası yok videoda artı ve eksileri söyledim hala sorunsuz bir şekilde fury x kullanıyorum malzeme kalitesini bakıyorum ve malzeme kalitesi gayet iyi ne kadar dayanıyor kısmında ise tamamen şans işi bu yüzlerce sorun yaşayan var doğru ama yüzlerce memnun olan insanda var ve ben bir sorun yaşadığımda garantisi bana yardımcı oluyor ben rampagenin fp ürünü diye bir şey tanıtmadım başkaları tanıtıyorsa bu beni alakadar etmez önerdiğin sharkoon kulaklığında pek malzeme kalitesi iyi değil gibi fiyatına göre iyidir

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Fury X zaten Mpow'un logo basılmış ürünü ve gayet iyi. Malzeme kalitesi fiyatına göre gayet iyi ve bizzat bir üst modelini kullandım. Neyse, fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. İsteyen alır, isteyen almaz.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Gamenote al geç. Ne olduğu bilinmeyen kulaklıklar almak isterseniz alın.
doğru ne olduğu bilinmeyen kulaklıklar almayalım
Hc00dba4e90a64d14b3ecb905858d40ddy.jpg

10318485946418.jpg

1-5-270x322.jpg

1_org_zoom (3).jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Fury X zaten Mpow'un logo basılmış ürünü ve gayet iyi. Malzeme kalitesi fiyatına göre gayet iyi ve bizzat bir üst modelini kullandım. Neyse, fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. İsteyen alır, isteyen almaz.
Rampage o ürünü mpow'dan almadı ama shenzen suntek üretti o ürünü mpow'da aynı firmaya ürettirmiş

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Siz demiyor muydunuz Rampage'e kalıp kullandığını? Kendinle çelişiyorsunuz. Özelliklerine baksan anlarsın zaten :) Neyse, arkadaşlar benim dediğimi çok iyi anladı.
evet dedim ama siz demediniz mi ne olduğu bilinmeyen kulaklıklar almayın diye şunuda belirteyim alttaki kırmızılar ile rampagenin özellikleri aynı siz kendinizle çelişiyorsunuz burda rampage olunca kötü oluyor gamenote olunca iyi oluyor alınır oluyor burda markaya bakıyorsunuz sanırım

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar