Neler Yeni

Sokak Yarışında 2 Kişiyi Öldüren Ama TikTok Tarafından Savunulan Cameron Herrin

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bu konuyu çok instagramda görüyorum. Yakışıklı diye hapise girmemesini istemek nasıl bir zekasızlık?
Telefon ve Sosyal medya herkesin eline verilmemeli.
Onların eline başka bir şey vermek lazım.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,910
İsim
Chloe Grace Moretz
peki ya o ölen çocuğun hayatı tabi çocuk yakışıklı o sadece küçük bir çocuk o yaşamayı haketmiyor zaten.... max tiktok zekası

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Muhtemelen Instagram'da falan görmüşsünüzdür ama yine de paylaşmak istedim.
Alıntıyı görüntüle
Bu eleman Cameron Herrin. Yaklaşık 3 yıl önce arkadaşlarıyla hız sınırını aşacak şekilde ehliyetsiz sokak yarışı yaparken Jessica Reisinger-Raubenolt ve kızı Lillia'ya çarparak öldürmüş. 2-3 ay önce davası sonuçlanmış ve 24 yıl hapis cezasına çarptırılmış.

Duruşma videosu TikTok camiasında ünlendi ve genç kesim tarafından sırf genç ve yakışıklı olduğu için suçsuz ilan edildi. Hakkında yüzlerce edit, fan sayfası var ve hepsi bilerek yapmadığını, herkese ikinci bir şans verilmesi gerektiğini ve serbest bırakılmasını savunuyor.

Ben hayatımda böyle bir apt*llık görmedim, ciddi ciddi adama aşık olduklarını falan yazıyorlar, yaptığı kabul edilebilir bir hataymış gibi 2 can alıp bir aileyi parçalamasını normal kılıyorlar.
"İki hayat zaten boşa gitmiş, üçüncüsü niye gitsin?"

TikTok kullanmadığım için Instagram sonuçlarını gösteriyorum ama pek de bir farkı yok.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Rastgele bir fan sayfasına yorum da yazdım, bakalım gelen yanıtlar ne şekilde olacak 🤠
Çok büyük bir nefret duygusu hissediyorum.
İnsanların zeka düzeyi ne zaman bu kadar azaldı anlamıyorum.
Bunların mantığı ile Kıvanç Tatlıtuğ seri katil olsun.

Excator23cm

80+ Gold
70 milyon prim verilerek çıkartılmış herlade arkadaşım dedi

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ama şuna bakın çooook tatlııı. Ne varmış yaani ehliyetsiz otobanda yarış yaptıysa. Gelsin tr ye 2 sene sonra salarız zaten. (!)

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Max tiktokçu zekası işte, "so cute, handsome" falan yazanlarda muhtemelen maks. 15 yaşındaki ergen kızlardır..

Chrollo04

80+ Bronze
alt tarafı ehliyetsiz yarış yapıp aşırı hız yapıp üstüne yetmezmiş gibi 2 kişiyi ezdi bunun için 24 yıl hapse mi girecek şimdi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
alt tarafı ehliyetsiz yarış yapıp aşırı hız yapıp üstüne yetmezmiş gibi 2 kişiyi ezdi bunun için 24 yıl hapse mi girecek şimdi
Evet öyleeee 😭😭😭. 2 kişi ölmüş hem de biri çocuk ama bu önemli değil. 😭😭😭. Çünkü öldüren kişinin kıvırcık saçları ve renkli gözü var. O daha önemli. 😭😭

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Biri şu fanlara(hayranlara) söylesin, Adalet sizin dediğiniz gibi işlemiyor maalesef canım...
''Herkes ikinci bir şansı hak eder.''...
Bu cümleleri filmlerde/dizilerde duyup duyup bu toz pembe olmayan Dünya'da kuracak kişi bir hemen kendini sarsmalı ve kendine gelmeli.
Kuralları çiğneyeyim,sonra bir aileyi yok ediyim,sonra benim fanlarım(!) benim için orada burada ''Özgürlük'' naraları atsın...
resim_2021-07-14_035435.png

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Muhtemelen Instagram'da falan görmüşsünüzdür ama yine de paylaşmak istedim.
Alıntıyı görüntüle
Bu eleman Cameron Herrin. Yaklaşık 3 yıl önce arkadaşlarıyla hız sınırını aşacak şekilde ehliyetsiz sokak yarışı yaparken Jessica Reisinger-Raubenolt ve kızı Lillia'ya çarparak öldürmüş. 2-3 ay önce davası sonuçlanmış ve 24 yıl hapis cezasına çarptırılmış.

Duruşma videosu TikTok camiasında ünlendi ve genç kesim tarafından sırf genç ve yakışıklı olduğu için suçsuz ilan edildi. Hakkında yüzlerce edit, fan sayfası var ve hepsi bilerek yapmadığını, herkese ikinci bir şans verilmesi gerektiğini ve serbest bırakılmasını savunuyor.

Ben hayatımda böyle bir apt*llık görmedim, ciddi ciddi adama aşık olduklarını falan yazıyorlar, yaptığı kabul edilebilir bir hataymış gibi 2 can alıp bir aileyi parçalamasını normal kılıyorlar.
"İki hayat zaten boşa gitmiş, üçüncüsü niye gitsin?"

TikTok kullanmadığım için Instagram sonuçlarını gösteriyorum ama pek de bir farkı yok.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Rastgele bir fan sayfasına yorum da yazdım, bakalım gelen yanıtlar ne şekilde olacak 🤠
Çok büyük bir nefret duygusu hissediyorum.
İnsanların zeka düzeyi ne zaman bu kadar azaldı anlamıyorum.
Cins:Ergenus-noinsanus.
bu türün özellikleri ergenlikten kaynaklı yakışıklı ve erkek olanları savunması ve sevdikleri arasında erözerden bts kadar uzanan liste olması.
Yan Caman favorilerindendir.
Genelde koreli erkeklere hayrandırlar ve BTS dinlerler(Şaka şaka maksimum su blackpink2in 1-2 şarkısı bunları lügatları.).
Bu tür yaygındır ve TikTok kullanmaktan beyinleri erimiştir bundan kaynaklı böyle saçma şeyleri överler.
İşte bir ergenus-noinsanus ile karşılaşırsaız yapmanız gerekenler:
TERKEDİN.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,148
Üyeler
141,946
Son üye
Frosmx
Top Bottom