Neler Yeni

Son zamanlarda İşlemcim aşırı ısınıyor. Format atmama rağmen düzelmedi.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,179
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Oyunu Yeni açmama rağmen sıcaklık durumu böyle. en düşük grafiklerde olmasına rağmen fpsim düşük
Hocam bilemedim arkadaşın dediği gibi soğutucuyu kontrol et, belki macunu tam sürememişsindir onu kontrol et.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,179
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
hala aynı acaba ekran kartı macununu değiştirmedim diye olabilirmi
Ekran kartı sıcaklıkları normal de işlemci niye böyle anlamadım. Zamanında işlemcim 80-85 dereceleri görmüştü, termal macunu değiştirecektim hazır uygunken bi de hava soğutucu çektim, sıcaklıklar 40-45 derecelere kadar düşmüştü. Şuan max 50-55 derece oluyor. Son çare soğutucu alırsın artık o da işe yaramazsa bilemicem. 😃

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hellx
Fan tam oturmamıştır 86 derece anormal bir sıcaklık stok soğutucu olsa bile bu oyunda bu kadar ısınmaz işlemci

tequila27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arda korkmaz
Öncelikle oyunu oynarken bilgisayar kasa dahil aniden kapandı ve psu dan çıt çıt sesler gelmeye başlatı şimdi bilgisayar hiç açılmıyor kasanın ışıgı dahi yanmıyor sebebi ne bunun

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alperen Yılmaz
Merhaba son zamanlarda işlemcim aşırı ısınıyor. Oyunlarda ve kapanıyor sistemim iyi eskiden mesela Valorant'ta 500 600 üstü FPS alıyordum. Şu anda 200 falan ve bayağı drop giriyor. Temiz format atmama rağmen düzelmedi. Termal macun bakımınıda yaptım.

Xigmatek powerful macunun markası buydu.​

Sistem özelliklerim.
Windows 11.
İşlemci AMD Ryzen 5 5600.
Anakart MSI Pro B550M-P gen3.
RAM 2X 8 GB 1600MHz.
Ekran kartı RX 6700 Pulse 10 GB.
soğutucu stok ise normal olabilir

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Arif Dağcı
Öncelikle oyunu oynarken bilgisayar kasa dahil aniden kapandı ve psu dan çıt çıt sesler gelmeye başlatı şimdi bilgisayar hiç açılmıyor kasanın ışıgı dahi yanmıyor sebebi ne bunun
geçmiş olsun yanmış olabilir

Top Bottom