Neler Yeni

Çözüldü✓ Son zamanlardan sonra 12-13k arası oyun için pc önerisi veya indirim fırsatları

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin
Öncelikle hayırlı forumlar f/p pc arayışındayım malum şartlarından ne kadar önce para biriktireyim dedikçe fiyatları yakalayamıyorum varsa önerdiginiz pcler var mıdır? (Bütçe taksitle max16

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
Üstüne biraz daha koyup bunu alman daha güzel olabilir
Düzeltme : bu sistemi attıktan sonra kasa stoğu bittiği için diğer kasaya geçmiş ve fiyatı artmış bu yüzden bana kızmayın 14k fiyatı vardı normalde

Daha fazla param yok diyorsan buna bak

Son düzenleme:

Silinsin

80+ Silver

Şaka mı yapıyorsun 6600 lü sisteme 17k mı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Öncelikle hayırlı forumlar f/p pc arayışındayım malum şartlarından ne kadar önce para biriktireyim dedikçe fiyatları yakalayamıyorum varsa önerdiginiz pcler var mıdır? (Bütçe taksitle max16

hihihiha

80+ Bronze

kanka biraz demişsin adam 13k bütcem var diyor 4k fazla para koy al diyorsun bakkaldan sakız almak yerine üzerine ekleyip bakkalı al demek gibi bir şey bu.

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
kanka biraz demişsin adam 13k bütcem var diyor 4k fazla para koy al diyorsun bakkaldan sakız almak yerine üzerine ekleyip bakkalı al demek gibi bir şey bu.
Kardeşim benim attığım linkteki beyaz kasaya dikkat et. Ben bakıp attıktan sonra kasa stoğu bitmiş bu yüzden diğer kasaya geçmiş. Bunda benim bir suçum yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Benim dediğimi stoğu bitmeden al.13kya

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin
Laptop olarak öneriniz var mı bu fiyata bulabilir miyim acaba

Top Bottom