Neler Yeni

Sons of the forest ta kadim zırhla altın zırh aynı şey mi oyunu bitiremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Semizoğlu
arkadaşlar kadim zırhı diye bişey var bende oyunu bitirrirkende bir tane altın zırh gerekiyomuş ama bendeki bu kadim zırhla aynı tipi onu ben bi taen uzay mekiğinin içinde buldum ss koyarım koltuğun üstündeki iskletten ama oyunu bitirirken
SonsOfTheForest 3.07.2024 16_51_34.png
karakter elini sokuyo timmy bir şeyler eksik diyo neden aldığım yerde şurası

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Batın Köse
Hayır kanka aynı değil bu katanayı aldığın yerden alıyorsun hemen yan odada zaten oyunu bitirmek için oraya gidiyordun diye hatırlıyorum.

Limony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
arkadaşlar kadim zırhı diye bişey var bende oyunu bitirrirkende bir tane altın zırh gerekiyomuş ama bendeki bu kadim zırhla aynı tipi onu ben bi taen uzay mekiğinin içinde buldum ss koyarım koltuğun üstündeki iskletten ama oyunu bitirirkenAlıntıyı görüntüle karakter elini sokuyo timmy bir şeyler eksik diyo neden aldığım yerde şurası
Merhabalar hocam versiyon 1.0 güncellemesi ile altın zırh kadim zırh olarak değiştirildi, oyunu bitirmek için oyun finali bölümündeki kapının yanında bir kağıt parçası olması lazım onu inşa edip zırhını oraya koyman lazım. bir süre geçince altın zırh olur. 15 solafit gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Semizoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
katananın kenarındaki odada yok baktım şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide limony seninkini deniyom şimdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Semizoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar hocam versiyon 1.0 güncellemesi ile altın zırh kadim zırh olarak değiştirildi, oyunu bitirmek için oyun finali bölümündeki kapının yanında bir kağıt parçası olması lazım onu inşa edip zırhını oraya koyman lazım. bir süre geçince altın zırh olur. 15 solafit gerekiyor
o kağıdı aldımda hangi yapıydı o neye bvenziyo bir sürü yapı var

bide bende sadece 2 tane o mücehverden var

eski versiyondaydı hocam o şimdi uzay mekiğinin içinde
knk gerçekten oluyo galiba 12 tane deo mücehverden isdedi olucak galiba şimdiden saol

Son düzenleme:
Top Bottom